Biegnij po uśmiech Julianny i Lenki. WSB-NLU zaprasza na XI edycję Run 4 a Smile

Biegnij po uśmiech Julianny i Lenki. WSB-NLU zaprasza na XI edycję Run 4 a Smile

Już 1 czerwca rusza kolejna edycja Międzynarodowego Biegu Charytatywnego Run 4 a Smile 2024 organizowanego przez Wyższą Szkołę Biznesu-National Louis University oraz stowarzyszenie Sursum Corda. Tym razem uczestnicy pobiegną po uśmiech dwóch wyjątkowych dziewczynek – Julianny i Lenki. Nagrodą za wysiłek będzie duma z dołożenia cegiełki do spełnienia szczytnego celu oraz szczery uśmiech dzieci.

Celem jest zebranie 50 000 tysięcy złotych, które zostaną przeznaczone na leczenie oraz rehabilitację Lenki Głód oraz Julianny Platy. Im więcej biegaczy, nie tylko stacjonarnych ale również tych „online”, tym większe prawdopodobieństwo na osiągnięcie celu. Dobrowolne wpłaty startowe można wpłacać już teraz!

Biegnij z każdego miejsca na Ziemi

Run 4 a Smile jest wyjątkowym wydarzeniem m.in. przez wzgląd na formę biegu. Oprócz standardowej aktywności dostępna będzie również możliwość uczestnictwa z dowolnego miejsca na świecie. Pomimo fizycznej odległości wszyscy chętni, a nie mogący być w tym czasie w Nowym Sączu, mają szansę dołączyć do rywalizacji online wykonując dowolny rodzaj aktywności fizycznej (bieg, marsz, jazda na rolkach itp.) w czasie trwania biegu.

Dla wszystkich zwolenników  tradycyjnej formy organizatorzy zapewniają szereg atrakcji w Miasteczku Galicyjskim.

Jesteś biegaczem bądź tylko rekreacyjnie uprawiasz sport? Masz 80 lub 8 lat? To bez znaczenia. Do rywalizacji zaproszeni są wszyscy! Tutaj liczy się gest i cel.

fot. WSB-NLU

Czytaj też:

Małe bohaterki w ,,Serialu na Węgierskiej” [ZDJĘCIA]

Reklama