Z Szachtara Donieck do Sandecji? Jest decyzja klubu!

Kolejnym zawodnikiem Sandecji po pomocnikach Jakubie Griću, Jakubie Bartoszu i obrońcy Alexandru Bendze miał zostać 30-letni Ukrainiec Anton Szynder.

Już wiemy, że tak się jednak nie stanie. Sztab szkoleniowy klubu z Kilińskiego po sobotnim sparingu z drugoligową Garbarnią Kraków, który Sandecja wygrała aż 6:0 zdecydował, że doświadczony pomocnik jednak nie zostanie w Nowym Sączu. Nawet mimo tego, że Szynder wpisał się na listę strzelców zdobywając gola na 5:0.

To było za mało. Piłkarz miał zaległości i było to bardzo widoczne. Nie chcemy ryzykować. Miał fajne CV, ale na ten moment nie byłby wzmocnieniem naszej drużyny. Być może, gdyby pojawił się u nas w innym czasie, mógłby zostać, bo ma umiejętności, ale my nie możemy czekać – informuje Dobry Tygodnik Sądecki dyrektor sportowy Sandecji Arkadiusz Aleksander.

Anton Szynder ma 30 lat i na koncie dwa mecze w pierwszej reprezentacji Ukrainy. W przeszłości reprezentował barwy m.in. rodzimego Szachtara Donieck (grał głównie w drugim zespole), niemieckiego SpVgg Greuther Fürth II czy ostatnio rosyjskiego Amkara Perm.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Szachtar Donieck archiwum. Szynder po lewej

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.