Z podwórka na stadion. Brawa dla młodych piłkarzy z Poręby!

Z podwórka na stadion. Brawa dla młodych piłkarzy z Poręby!

11 kwietnia na stadionie MKS Limanovia odbyły się finały powiatowe popularnego turnieju w Polsce – ,,Z podwórka na stadion” . Szkoła w Porębie miała swoich przedstawicieli w trzech kategoriach chłopców tj U8 ( rocznik 2015) U10 (rocznik 2014 i 2015) oraz U12 ( rocznik 2012 i 2011). Wszystkie grupy zaprezentowały się bardzo dobrze meldując się na podium.

Najmłodsza grupa U8 zajęła 2 miejsce, minimalnie przegrywając 1 miejsce. Wystąpiła w składzie: Szymon Cebula, Patryk Potaczek, Jakub Stąpór, Dawid Skarżyński, Leon Potaczek, Kacper Franczak, Dawid Grzyb.

Grupa średnia U10 zdobyła 3 miejsce i zagrała w składzie: Kacper Trojak, Jakub Zapała, Eryk Jania, Sebastian Rusnak, Aleksander Woźniak, Jan Rusnak, Jan Smaciarz, Sebastian Potaczek.

Najstarsza grupa po wygraniu rozgrywek grupowych w finale musiała uznać wyższość drużyny z Limanowej i podobnie jak najmłodsi zdobyli 2 miejsce. Wystąpili w składzie: Tymoteusz Jarosz, Wiktor Rapacz, Damian Mrózek, Kacper Cebula, Grzegorz Kozyra, Jakub Misiura, Maciej Bajak, Fabian Pępek.

Wielkie brawa i gratulacje za poświęcony czas i zaangażowanie w dniu wolnym od nauki. Opiekunem wszystkich zespołów był Ireneusz Potaczek.