DK 28: zderzenie trzech samochodów. Dwie osoby w szpitalu

DK 28: zderzenie trzech samochodów. Dwie osoby w szpitalu

Dzisiaj tuż po godzinie 15.10 na drodze krajowej nr 28 w miejscowości Ptaszkowa doszło do zdarzenia z udziałem dwóch samochodów osobowych marki: Mercedes i Renault z samochodem dostawczym marki Nissan. 

Jak informuje zastępca komendanta PSP w Nowym Sączu Paweł Motyka, pojazdami podróżowali wyłącznie kierowcy. Dwóch z nich trafiło do szpitala. Kierujący samochodem dostawczym nie uskarżał się na dolegliwości.

Ruch na drodze prowadzącej z Nowego Sącza do Grybowa odbywał się wahadłowo. Na miejscu działały zastępy z JRG 1 PSP w Nowym Sączu, OSP Ptaszkowa, OSP Cieniawa, policja i załogi Ratownictwa Medycznego.

– Po zakończonych przez funkcjonariuszy Policji czynnościach dochodzeniowych, uszkodzone pojazdy zajmujące pas jezdni przetransportowano na pobocze drogi. Dokonano także sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych i usunięto pozostałości po kolizyjne. Osoby poszkodowane zostały zabrane do szpitala. Działania strażaków trwały ponad godzinę – relacjonują strażacy PSP.

 

Fot. OSP KSRG Ptaszkowa/
czytelnik/PSP Nowy Sącz

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Pieszo, na rowerach i pociągiem. Zobacz miejsce, które warto odwiedzić.

Play Video about Małopolski Festiwal Smaku w Gorlicach

Festiwal smaku w Gorlicch – piękna wizytówka Małopolski. Zobacz jak przebiegała tegoroczna edycja

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.