Z ostatniej chwili: W Kadczy samochód potrącił dziewczynkę na rowerze

W miejscowości Kadcza (gmina Łącko) kilka minut przed 13 samochód potrącił dziewięcioletnie dziecko. Dziewczynka jechała na rowerze ścieżką rowerową. W okolicy mostku nagle zjechała z trasy wprost pod jadący samochód- to wersja kobiety kierującej samochodem. Takiego przebiegu zdarzeń nie potwierdza jednak matka dziewczynki. Z jej relacji wynika, że przed przejściem dla pieszych dziewięciolatka  zeszła z roweru. 

PROTEUSGASTRO1

Na miejscu panuje teraz ogromny chaos. Dziecko trafiło to szpitala. Policja jest w drodze do szpitala i tam będzie rozmawiać z ojcem dziecka. Kierująca pojazdem jest trzeźwa – informuje podinsp. Katarzyna Cisło z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

Jak poinformowała, dziecko odniosło obrażenia głowy oraz nóg. Ma podejrzenie wstrząśnienia mózgu oraz połamane kończyny.

więcej informacji wkrótce…

 

Wiem, że się boisz, ale jestem przy tobie…

MAGIK MAŁA
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Studio DTS

W siedzibie spółki Newag w Nowym Sączu, w obecności Ministra Infrastruktury Andrzeja Adamczyka, zaprezentowano działanie nowoczesnego toru testowego, który powstał w ramach najnowszych inwestycji nowosądeckiego producenta taboru szynowego.

Najczęściej wyświetlane
Cechini

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]