Osobówka wylądowała na dachu w przydrożnym rowie

Dzisiaj w miejscowości Niecew (gmina Korzenna) doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Samochód osobowy na łuku wypadł z drogi, dachował i znalazł się w rowie. Na szczęście 22-letniej kierującej nic się nie stało. Do zdarzenia doszło około 8:20.

Przez jakiś czas ruch na drodze był całkowicie wstrzymany, później odbywał się wahadłowo.

Kierująca Volkswagenem Polo nie odniosła widocznych obrażeń, jednak na miejsce zadysponowana została karetka pogotowia ratunkowego. Kobieta została przebadana przez ratowników medycznych. Okazało się, że hospitalizacja nie będzie konieczna.

– Sprawdzono samochód pod względem wycieków, stwierdzając wyciek benzyny z wlewu paliwa. Przewrócono pojazd na koła przy użyciu wciągarki samochodowej. Posypano miejsce wycieku benzyny sorbentem. Po postawieniu samochodu na koła rozłączono instalacje elektryczną w samochodzie – relacjonują funkcjonariusze PSP w Nowym Sączu.

W działaniach udział brali strażacy z Nowego Sącza, OSP Korzenna i OSP Korzenna Centrum oraz policja, która pracuje nad ustaleniem okoliczności zdarzenia.

fot. K.G. / PSP Nowy Sącz

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.