Głosuj na swojego kandydata na prezydenta. Sądeccy Internauci mają głos!

Trzy, dwa, jeden, START! Sprawdzamy sympatie wyborcze sądeckich internautów i mobilizację elektoratu poszczególnych kandydatów.

Ważne: głosowanie jest krótkie i posiada zabezpieczenia ograniczające nieuczciwe praktyki .

NA KTÓREGO Z KANDYDATÓW NA PREZYDENTA NOWEGO SĄCZA ZAGŁOSUJESZ W NADCHODZĄCYCH WYBORACH?

Zanim zagłosujesz przeczytaj co mają do powiedzenia kandydaci.

 

ZOBACZ KWESTIONARIUSZ MAŁGORZATY BELSKIEJ

ZOBACZ KWESTIONARIUSZ KRZYSZTOFA GŁUCA

ZOBACZ KWESTIONARIUSZ JERZEGO GWIŻDŻA

ZOBACZ KWESTIONARIUSZ LUDOMIRA HANDZLA

ZOBACZ KWESTIONARIUSZ IWONY MULARCZYK

ZOBACZ KWESTIONARIUSZ RAFAŁA SKĄPSKIEGO

ZOBACZ KWESTIONARIUSZ LESZKA ZEGZDY

Regulamin głosowania: "Sądeccy Internauci mają głos"

Organizatorem głosowania jest Wydawnictwo Dobre.Sp. z o.o. z siedzibą ul. Żywiecka 25, 33-300 Nowy Sącz.
Głosowanie trwa od 17.09.2018 r., od godziny 04:00:00 do 19.09.2018 r., do godziny 08:00:00.
Głosowanie jest przeprowadzane na stronie internetowej: www.dts24.pl
Przedmiotem głosowania jest wyłonienie najpopularniejszych wśród Czytelników portalu dts24 kandydatów na prezydenta miasta Nowego Sącza.
Uczestnikiem głosowania może być każdy użytkownik portalu dts24.pl
Każdy uczestnik może oddać po jednym głosie co 24 godziny z jednego adresu IP.
Głosy mogą być oddawane wyłącznie z IP zlokalizowanych na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
Organizator zastrzega, iż głosowanie nie jest badaniem opinii publicznej, a podane wyniki odzwierciedlające ilość i treść wysłanych przez Głosujących odpowiedzi mogą, choć nie muszą w przybliżeniu odzwierciedlać poziom poparcia dla poszczególnych kandydatów, ewentualnie poziom mobilizacji elektoratu poszczególnych kandydatów.
Głosowanie posiada zabezpieczenia przed próbą obejścia regulaminu i sztucznego nabijania głosów. W przypadku stwierdzenia głosów oddanych niezgodnie z regulaminem, organizator zastrzega sobie prawo do usunięcia takich głosów lub zakończenia głosowania wcześniej.
Podane przez Uczestników dane będą przetwarzane dla celów organizacji i przeprowadzenia głosowania, a także w celach statycznych i analitycznych.
Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne nieprawidłowości w działaniu systemów teleinformatycznych wykorzystywanych przy przeprowadzaniu głosowania.

 

Szanowni Państwo. Po godz. 1 w nocy 19 września administrator systemu zaobserwował logi, które mogą wskazywać na próbę obejścia zabezpieczeń. Przez około pół godziny oddana została seria kilkunastu głosów z tej samej lokalizacji, z tej samej przeglądarki, w odstępach jednominutowych na tego samego kandydata. Numery IP różniły się jedynie ostatnią końcówką, często tylko ostatnią cyfrą. Informujemy, że głosy te nie zmieniły ogólnego wyniku głosowania. Co ciekawe - obserwacja dotyczy tego samego kandydata, na którego  w poprzedniej sondzie organizowanej na naszych łamach oddawano masowo głosy z IP zlokalizowanych w najdalszych zakątkach świata.
Do wszystkich głosujących apelujemy o uczciwość. W razie stwierdzenia kolejnych podobnych przypadków zmuszeni będziemy zakończyć głosowanie przed czasem.

23 comments

 1. Piekario 18 Wrzesień, 2018 at 11:34 Odpowiedz

  Rafał Skąpski to zdecydowanie najbardziej kompetentna osoba na to stanowisko jeśli ktoś miał okazję porozmawiać z nim na żywo – prawie codziennie można go spotkać na Jagiellońskiej gdzie rozmawia z mieszkańcami – polecam

 2. Adam 18 Wrzesień, 2018 at 12:48 Odpowiedz

  Mój głos oddam na Rafała Skąpskiego. Jest osobą niezwykle wiarygodną, nie boi się wyborców tak jak inni kandydaci. Codziennie jest w na starówce gdzie można go spotkać i spokojnie porozmawiać. Pilnie przy tym słucha i przedstawia ciekawe rozwiązania na temat problemów sądeczan.

 3. wyborcaNS 18 Wrzesień, 2018 at 22:05 Odpowiedz

  Pan Gwiżdż przedstawił sie najlepiej , wie czym samorządowiec ma się zajmować a nie takie opowiadanie bajek przez pozostałych kandydatów, że wszystko sądeczanie będa mieli za darmo . Bardzo dobrze stwierdził Pan Gwizdż ,żeby konkurenci zrobili sobie spacer po mieście i zobaczyli czy miasto jest w zapaści. Oni tylko umia narzekać ale żadnej alternatywy nie potrafia przedstawić. Konkurencji Pana Gwizdża przede wszystkim powinni zapoznać się zadaniami władzy samorzadowej, bo niej daj Boże jakby dorwali sie do władzy to sie rozpłaczą jacy są bezradni.
  Według mnie Pan Gwizdz to jest najlepszy kandydat na prezydenta Nowego Sącza, kompetentny, uczciwy i zależy mu na rozwoju Nowego Sącza a nie na władzy jak pozostałym.

  • Henia 11 Październik, 2018 at 13:26 Odpowiedz

   Pan Gwiżdż był już tyle lat przy władzy i nic nie zrobił więc myślę że mu zależy tylko na wypłacie, bo to dobra kasa, a jak by chciał coś zrobić to miał duże możliwości

 4. wyborcaNS 18 Wrzesień, 2018 at 22:12 Odpowiedz

  Administratorze dlaczego gdy chce zagłosować na swojego faworyta nie dodaje głosu przy nazwisku, czyzby to nie było celowe blokowanie kandydata. Prosze traktowac wszystkich po równo. żeby nie było tak jak kiedyś w prawyborach w PO w Nowym Saczu jak swój przepadł to urnę ukradli. Do dziasiaj ją szukają.

  • Zak 19 Wrzesień, 2018 at 00:27 Odpowiedz

   O czym ty piszesz Wyborcans? Przecież sposób głosowania jest jasny jak słońce. Masz problem przy kliknięciu we właściwym miejscu czyli przed imieniem i nazwiskiem kandydata? Proponuję na trzeźwo.

 5. Staś 19 Wrzesień, 2018 at 00:21 Odpowiedz

  Wyborca NS na rację. Kiedy głosujemy na p. Gwiżdża to głos jest blokowany. Poprostu nie przybywa a jak tylko uda się, że głos jest Mu przypisany to zaraz jest blokada głosowania. To nie jest w porządka

  • Zak 19 Wrzesień, 2018 at 00:31 Odpowiedz

   Głosy są blokowane gdy próbuje się obejść zabezpieczenia 😀 Wreszcie głosowanie jest obwarowane wtyczką która hamuje sztuczne nabijanie klików. Jeśli wykorzystaliście już limit na jedno ip albo macie w urządzeniu cookiesy które świadczą o wcześniejszym oddaniu głosu to wyskakuje blokada głosowania. Proste.

  • Admin 19 Wrzesień, 2018 at 11:27 Odpowiedz

   Proszę przeczytać regulamin. Można głosować raz na 24 godziny. Jeśli raz oddano głos, ponowny oddany z tego samego adresu IP albo z tego samego urządzenia jest przez program odrzucony. To jest w porządku i zasada ta dotyczy wszystkich bez wyjątku.

 6. Obi Wan 19 Wrzesień, 2018 at 00:42 Odpowiedz

  Niestety nie ma dobrego kandydata. Znów trzeba głosować na najmniej szkodliwego. Iwona Mularczyk bez doświadczenia i z politycznej teczki co grozi ponownie rządem republiki kolesi. Jerzy Gwiżdż już miał okazję się wykazać i zamiast wyjść do ludzi i posłuchać ich traktował ich z góry. Głuc wygląda na mądrego człowieka, ale samo to że jest człowiekiem Nowaka już zniechęca do głosowania na niego. Handzel wszedł w podejrzane koalicje. Zostaje Małgorzata Belska albo Leszek Zegzda.

 7. Pozdrawiam 19 Wrzesień, 2018 at 08:19 Odpowiedz

  No to fajną macie ankietę.
  – Zakończenie głosowania o 8:00
  – Głuc 219 głosów
  – 8:10 (10 min po zakończeniu)
  – Głuc 220 głosów

  Jak już nabijacie głosy swoim to przynajmniej sprawdzajcie godzinę 😉

 8. Sadeczanin 19 Wrzesień, 2018 at 10:29 Odpowiedz

  Jak czytam ze najlepszy jest pan Gwizdz, to rece opadaja, przeciez siedzi w Ratuszu ile juz lat i co takiego zrobil? Rycerzyka….
  2+2=4=Nowak=dalej zastoj…czyli matematyka jest prosta-
  Gwizdz, Gluc, Mularczyk, Belska – te same poglady co Nowak, ten sam uklad, ci sami radni….
  Pan Zegzda co zrobil dla Sacza, gdzie wspolpraca z Ratuszem a haslo brzmi „budujemy mosty”. Pana Skapskiego juz nawet Sas nie popiera bo uciekl do Gluca…p
  Trzeba rozwalic ten chory system…
  Niech przyjdze ktos nowy i z pomyslem… Radni tez do wymiany!

 9. Sebastian 19 Wrzesień, 2018 at 22:14 Odpowiedz

  Myślę że tym razem uczciwy głos dla Pana Handzla !, to On najwięcej czasu poświęcił na rozmowie na żywo z konta facebook , przedstawił dobry plan oraz przedstawił niedowiarkom plan budżetu z darmowymi parkingami i naukami na basenach – całość ma pokryć 1,5% z budżetu !! – Poradził Pan sobie z dużo trudniejszymi inwestycjami więc mam 100% pewności ze to najlepszy wybór.

 10. Darek 12 Październik, 2018 at 23:47 Odpowiedz

  masakra, podsumowując aktualnych kandydatów i ich różne sposoby dostania się do władzy oraz całkiem bujne propozycje , to już lepiej żeby Pan Handzel został prezydentem

Wypowiedz się w tej sprawie