Z ostatniej chwili: Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda na Sądecczyźnie

Janczowa to niewielka miejscowość w gminie Korzenna. Dziś znajdująca się tam Szkoła Podstawowa miała okazję przyjąć wyjątkowego gościa. Z wizytą przyjechała bowiem Pierwsza Dama, Agata Kornhauser-Duda.

Renault2

Z naszych informacji wynika, że Pani Prezydentowa spotkała się z nauczycielami, uczniami i ich rodzicami, a także z przedstawicielami urzędu gminy.

Wydarzenie owiane było aurą tajemnicy i choć od dawna słychać było plotki o wizycie, jednak media nie zostały o niej oficjalnie poinformowane.

Dzieci z Janczowej, a konkretnie zespół regionalny Małe Janczowioki - miały spotkać się z Pierwszą Damą już w październiku w Pałacu Prezydenckim podczas wycieczki do Warszawy. Wtedy jednak Agata Kornhauser-Duda musiała odwołać spotkanie, a w ramach zastępstwa wysłała do gości z Sądecczyzny... prezydenta Andrzeja Dudę. O wyjątkowej niespodziance pisaliśmy TUTAJ.

Więcej informacji o dzisiejszej wizycie Pierwszej Damy w Janczowej wkrótce.

fot. Czytelnik

NOWAK-MOSTYMAJ

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.