Z ostatniej chwili: Jarosław Kaczyński dziś w Nowym Sączu

Wczoraj informowaliśmy o wizycie wicepremier Beaty Szydło w Nowym Sączu. Okazuje się, że w dzisiejszym spotkaniu otwartym w auli Wyższej Szkoły Biznesu uczestniczyć będzie także prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński.

Spotkanie z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim, wiceszefową Rady Ministrów Beatą Szydło i profesorem  Ryszardem Legutko odbędzie się dziś (30 kwietnia) w WSB-NLU przy ul. Zielonej 27 (budynek C, parter, aula C010).

Wydarzenie rozpocznie się o 16.30.

fot. arch. dts24.pl

 

KZK

9 comments

 1. Zdystansowany 30 kwietnia, 2019 at 11:14 Odpowiedz

  a pogonić stąd tego agenta usraelskiego kartofla żoliborskiego ! zniszczył politykę zagraniczną, edukację, służbę zdrowia, zniszczy w dłuższej perspektywie gospodarkę i rolnictwo …

  • Zdystansowany 30 kwietnia, 2019 at 12:24 Odpowiedz

   wspomnieć jeszcze trzeba o niszczeniu polskiej armii i przemysłu zbrojeniowego, wyciąganiu grubych milionów na tubę propagandową Rydzyka, bezużytecznej komisji smoleńskiej wyciągającej pieniądze podatnika itd. itp.

   • Zdystansowany 30 kwietnia, 2019 at 18:34 Odpowiedz

    o najważniejszym zapomniałem, chce z Polski z zrobić wasala amerykańskiego i dojną krowę, będą nas rżnąć na gazie, demobilu wojskowym bez przetargów i offsetu, za udostępnienie terytorium obcemu państwu to nie nam, a my będziemy płacić swojemu amerykańskiemu panu, na bezprawnych roszczeniach żydowskich na kilkaset miliardów, które można w ciszy sposób ukraść bo Polska ma rezerwy za granicą….

 2. Kujawianka 30 kwietnia, 2019 at 11:51 Odpowiedz

  Obecnie jestem blisko,bo w Krynicy.Widziałam plakaty Szydło,Jakiego i innych pisiorów,oblepili się po okolicy i se myślę .nazwisko głupie na każdym słupie!

 3. Anna 30 kwietnia, 2019 at 12:45 Odpowiedz

  i super, że przyjeżdża. Z inteligentnym politykiem zawsze warto się spotkać. A co z moimi wcześniejszymi wypowiedziami? Pana Zdystansowanego stać chyba tylko na prostactwo, a ten język…

 4. Zofia 30 kwietnia, 2019 at 18:05 Odpowiedz

  niski poziom wypowiedzi świadczy o inteligencji komentującego a raczej jej braku bo wykrzykiwanie co pisiory zepsuły jest zwykłą paplaniną.wystarczy popatrzeć ile ten rząd pracuje ,gdy Tusk leciał samolotem we czwartek na weekend .

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w Polityce prywatności oraz regulaminem, dostępnymi na stronie internetowej.