Z miesięcznym poślizgiem zakończył się remont basenu. Jak wygląda cennik?

Z miesięcznym poślizgiem zakończył się remont basenu. Jak wygląda cennik?

Około miesiąc po czasie zakończyły się prace związane z remontem basenu krytego przy ul. Nadbrzeżnej w Nowym Sączu. Obiekt będzie otwarty od przyszłego poniedziałku (30 października).

Remont rozpoczął się 19 czerwca, chociaż już wcześniej trwały prace przygotowawcze do zamknięcia basenu. Koszt modernizacji wyniósł ponad pięć milionów złotych, z czego większość pochodziła z dofinansowania w ramach programu ,,Polski Ład”. Miasto ze swojego budżetu dołożyło ponad 600 tysięcy złotych. Wstępnie dyrektor basenu zakładał, że remont zakończy się w połowie lub końcem września. Ta druga data była bardziej prawdopodobna, chociaż finalnie i ona przesunęła się o miesiąc.

W tym czasie przeprowadzono generalny remont holu wejściowego, szatni, wymienione zostały toalety, instalacje i pojawiło się dodatkowe duże jaccuzi w strefie basenowej. Obiekt będzie otwarty przez cały tydzień.

,,Informujemy, iż wszelkie odbiory zostały pozytywnie zakończone. W związku z czym zapraszamy państwa ponownie do korzystania z nowej/starej pływalni przy ul. Nadbrzeżnej od poniedziałku 30 października od godziny 8:00″ – czytamy w komunikacie opublikowanym na oficjalnej stronie MOSiR.

Harmonogram

Basen w godzinach 8.00-20.00
Sauna w godzinach 10.00-22.00
Nowe SPA w godzinach: 15.00-22.00
Basen – basen pływacki, basen rekreacyjny, zjeżdżalnia, jaccuzi oraz jaccuzi witalne,
Sauna – baseny, sauna sucha, sauna mokra, sauna na podczerwień, sauna BIO, balia lodowa,
SPA – baseny, sauna, sauna sucha z wieczorami saunowymi co godzinę, grota solna, tężnia, sauna na podczerwień, strefa tropikalna, lecznicze jaccuzi solankowe, balia lodowa, prysznic wrażeń z aromaterapią.
Wieczory saunowe: wtorek, środa, czwartek, niedziela w godzinach: 18.00, 19.00, 20.00, 21.00
SPA nieczynne każdy pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca.

Cennik

Za 45 minut korzystania z basenu i sauny trzeba będzie zapłacić 20 złotych, a ze strefą SPA – 30.
Jednorazowe wejście bez limitu, czyli cały dzień na basenie, to koszt 28 złotych. Za bilet jednorazowy na basen na 70 minut trzeba będzie wydać 20 złotych.

Czytaj także: Bądź w drużynie z Wikusią Wróbel! I Charytatywny Turniej Piłki Nożnej [ZAPOWIEDŹ]

Fot. MOSiR/
pixabay.com

Reklama