Młody mężczyzna wyszedł z domu i poszedł do lasu. Pomoc przyszła w samą porę

Młody mężczyzna wyszedł z domu i poszedł do lasu. Pomoc przyszła w samą porę

Ponad trzydziestoletni mieszkaniec Rogów w gminie Podegrodzie wyszedł z domu i kontakt się z nim urwał. Zaniepokojona rodzina zawiadomiła policję. Na miejscu pracowało kilka jednostek strażackich, a w drodze byli ratownicy krynickiej Grupy Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

,,Dzisiaj rano, na terenie gminy Podegrodzie prowadzone były poszukiwania za mieszkańcem tej gminy. Rodzina złożyła zawiadomienie, że mężczyzna wyszedł rano z domu i od tamtej pory nie ma z nim kontaktu. Policjanci od momentu zgłoszenia sprawdzali wszelkie uzyskane informacje, jak również miejsca w których mógł przebywać – relacjonuje komisarz Justyna Basiaga, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

W poszukiwaniach terenowych brali udział policjanci, strażacy i członkowie rodziny. Przeszukiwane były tereny zalesione, w rejonie miejsca zamieszkania. Około godziny 10:00 mężczyzna został odnaleziony, dlatego odwołano z drogi krynicki GOPR. Był przytomny. Został przewieziony do szpitala. Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, poszukiwany zdążył się okaleczyć, jednak w porę został odnaleziony.

Czytaj także: Brunary. Kobieta podczas grzybobrania źle się poczuła. Akcja poszukiwawcza

życie warte jest rozmowy, Prokurator Rejonowy w Nowym Sączu

Fot. OSP Juraszowa 

 

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Reklama