Bądź w drużynie z Wikusią Wróbel! I Charytatywny Turniej Piłki Nożnej [ZAPOWIEDŹ]

Bądź w drużynie z Wikusią Wróbel! I Charytatywny Turniej Piłki Nożnej [ZAPOWIEDŹ]

Bądź tego dnia z Wikusią! Wiktoria Wróbel – dzielna bohaterka walcząca z ciężką chorobą genetyczną, liczy na pomoc życzliwych ludzi. Już w najbliższą niedzielę (29 października) będzie można kibicować firmom rozgrywającym mecze w charytatywnym turnieju piłkarskim, a przy tym wesprzeć rodzinę Wiktorii w starciu z chorobą.

29 października w Binczarowej odbędzie się I Charytatywny Turniej Piłki Nożnej pomiędzy zaangażowanymi w wydarzenie firmami. Sportowe potyczki rozegrają się na stadionie Fundacji Wspierania Młodych Talentów Tadex-Pol. Rozgrywki rozpoczną się o godzinie 9:00 i potrwają do 16:00.
Jak zaznaczają organizatorzy, wszystkie firmy biorące udział w turnieju inwestują wpisowe w wysokości 1000zł, które w całości będzie przekazane na pomoc małej bohaterce.
 –W trakcje turnieju odbędzie się sprzedaż posiłków i napoi przygotowywanych przez Koło Gospodyń Wiejskich z Binczarowej, a dochód ze sprzedaży w całości przeznaczamy na leczenie dziewczynki. Odbędą się też przeróżne licytacje m.in. koszulek z autografami znanych piłkarzy ( licytacje około godz. 15:00) – zachęcają organizatorzy.
Uczestnictwo w turnieju to nie tylko dobra zabawa ale przede wszystkim wsparcie dla Wiktorii w walce z nierównym rywalem. Bądź w drużynie z Wikusią!
Więcej o małej bohaterce pisaliśmy TUTAJ.
fot. materiały promocyjne/arch. dts24

Czytaj też:

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Reklama