Żegiestów Zdrój: DZIŚ i jutro ogłaszają tam BABIE LATO!

Gdy słońce delikatnie wygląda zza chmur, a pająki przędą długie nici biernie rozprzestrzeniające się po świecie, to znak, że nastało babie lato - czyli czas, kiedy w Żegiestowie - Zdroju odbywa się Festiwal Piosenki Turystycznej. W tym roku, z okazji jubileuszu, dla wszystkich gości przygotowano moc atrakcji.

Renault2

Żegiestów - Zdrój to niesamowite miejsce położone w malowniczej Dolinie Popradu.  Już w ten weekend w tym miejscu - moc atrakcji dla wszystkich mieszkańców i gości. Muzyka, rajd górski, wystawa fotografii oraz jarmark sztuki... Zapowiada się sobota pełna wrażeń.

 

Na plenerowej scenie festiwalowej wystąpi Elżbieta Adamiak, znana z takich utworów jak: "Jesienna Zaduma", "Rozmowy przy świecach” czy "W górach jest wszystko, co kocham”. Jej repertuar z całą pewnością będzie komponował się z otaczającym pejzażem. Będzie można również posłuchać piosenek Jerzego Filara, rodzeństwa Kasi i Jacka Sienkiewiczów z zespołem "Kwiat Jabłoni" oraz 'Póki Co". Koncert poprowadzi Paweł Konieczny z Polskiego Radia Opole.

Wydarzeniem towarzyszącym festiwalowi jest 2.Rajd Górski  „Śladami Harasymowicza, Belona i Ziemianina”, który organizowany jest w partnerstwie z Polskim Towarzystwem Tatrzańskim oraz animatorką czasu wolnego, przewodnikiem - Zuzanną Długosz.

W Sanatorium Wiktor, Żegiestów-Łopata obędzie się również wernisaż wystawy fotografii o Beskidzie Sądeckim, połączony z opowieściami o regionie. Równocześnie odbywać się będzie „Jarmark Sztuki” podczas którego będzie można podziwiać prace artystów i rzemieślników Małopolski oraz degustować potrawy i piwo regionalne.

Zapraszamy do Żegiestowa- Zdroju!

 

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.