Nowy Sącz, Planty: ognisty finał zbyt szybkiej jazdy

Minionej nocy na sądeckich Plantach płonął samochód. Auto podczas skrętu z Alei Wolności w ulicę Mickiewicza wypadło z jezdni, wylądowało  z impetem na zieleńcu Plant i stanęło w płomieniach.  Na facebookowym profilu spotted Nowy Sącz zamieszczono nagranie, przy którym znalazła się wzmianka: "autor nagrania podbiegł i sprawdził czy nikogo nie ma wewnątrz samochodu. Dopiero potem nagrał ten film".

 

Planty

" W sobotę (25 sierpnia) około godz. 3:00 nad ranem rozpędzony kierowca skręcając z Al. Wolności w ul. Mickiewicza wjechał w znajdujące się w pobliżu Planty. Kierujący samochodem osobowym najprawdopodobniej nie dostosował prędkości i wjechał z impetem w lampę, chodnik, a następnie w drzewka znajdujące się na Plantach. " (źródło: miastons.pl)Przyp. red. - pierwsze co autor nagrania podbiegł i sprawdził czy nikogo nie ma wewnątrz samochodu, dopiero potem nagrał ten film.

Opublikowany przez Spotted: Nowy Sącz Sobota, 25 sierpnia 2018

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.