XIII Jesienny Festiwal Teatralny tuż, tuż...

Już za kilka dni w Nowym Sączu rozpoczyna się święto miłośników teatru, które potrwa dwa tygodnie. Dwudziesty trzeci raz w sercu Beskidu, na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury zaprezentuje się plejada gwiazd. Zobaczymy między innymi Daniela Olbrychskiego, Pawła Małaszyńskiego, Jarosława Boberka, Katarzynę Zielińską, Adama Ferency, Andrzeja Nejmana, Hannę Śleszyńską, Ewę Kasprzyk...

Renault2

Jak co roku w program festiwalu skomponowano tak, aby było różnorodnie: wesoło i nostalgicznie,  tradycyjnie i nowocześnie, wzruszająco, refleksyjnie, pięknie...  W różnorodnych kreacjach będzie można zobaczyć aktorów z sąsiedztwa i tych z Krakowa, Warszawy, Wrocławia. Stałych bywalców festiwalu takich jak ekipa warszawskiego Teatru Kwadrat i zupełnie nowe twarze.

Na dobry początek zobaczymy spektakl „Alicja w krainie czarów” Lewisa Carrolla w wykonaniu sądeckiej Grupy Teatralnej Cudoki-Szuroki.

A później w krainie zupełnie innych czarów pozostaniemy na całe dwa tygodnie.

Szczegóły TUTAJ. Katalog imprezy do pobrania pod linkiem: XXIIIJFT_katalog_JFT,

a podręczny program na plakacie poniżej:

zdjęcie a nagłówku pochodzi ze spektaklu "Piękna i Bestia"(Grupa Artystyczna MOCNI z Nowego Sącza)

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.