Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University z nagrodą Fundament 2022

Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University z nagrodą Fundament 2022

Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University z nagrodą Fundament 2022

Za nami Polski Kongres Przedsiębiorczości – 9. zjazd w Krakowie, podczas którego uczestnicy debatowali o rozwoju, nowoczesności oraz przyszłości polskiego i światowej przedsiębiorczości. To także okazja do spotkań, rozmów oraz poznawania nowych rozwiązań, jak również wyróżnienia najlepszych instytucji nagrodą Fundament 2022.

Sukces WSB-NLU. Rektor odebrał prestiżową nagrodę Fundamenty 2022

Rektor nowosądeckiej uczelni, dr Dariusz Woźniak, prof. WSB-NLU był jednym z uczestników 9. edycji Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości. Była to okazja do nawiązania nowych współprac, zyskania ciekawego spojrzenia na przedsiębiorczość, przemysł 4.0, przyszłość usług biznesowych czy samorządów, ale nie tylko.

 

Polski Kongres Przedsiębiorczości to również doskonała okazja do nagrodzenia najwybitniejszych instytucji, których działalność i osiągnięcia przełożyły się na nominację do nagrody Fundament 2022. Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu została laureatem tej prestiżowej nagrody, którą osobiście odebrał rektor uczelni.

 

– To dla nas ogromny zaszczyt i wielkie wyróżnienie. Zostaliśmy docenieni jako marka przyszłościowa, nowoczesna i wpływająca na rozwój całego regionu oraz Polski. Nagroda jest docenieniem naszej innowacyjnego spojrzenia na naukę młodych ludzi, co jest dla mnie, jako rektora placówki niezwykle budujące – powiedział dr Dariusz Woźniak, prof. WSB-NLU

Rozmowy i dyskusje o nauce w XXI w.

Polski Kongres Przedsiębiorczości był także okazją do uczestnictwa w panelach dyskusyjnych i fascynujących wykładach. Rektor WSB-NLU brał udział w jednej z nich, poświęconej nowym obliczom nauki i przyszłości kształcenia.

 

W trakcie panelu poruszano takie tematy jak m.in. wspieranie uczelni oraz sposoby na bardziej przejrzysty transfer wiedzy i wykorzystanie nowych technologii w środowisku akademickim. To jeden z trzonów nowosądeckiej WSB – uczelnia od lat jest pionierem, jeśli chodzi o kształcenie na odległość oraz stosowanie nowoczesnych rozwiązań, w celu poprawy jakości nauczania studentów.

 

Oprócz tego w panelu poświęcono też sporo uwagi na szkolenia pracownicze, jako inwestycję dla firm. – Na naszej uczelni wielką popularnością cieszą się kursy i studia podyplomowe. Zauważyliśmy tendencję wzrostową, jeśli chodzi o zainteresowanie ofertą głównie wśród menadżerów i kierowników, ale także i pracowników średniego szczebla. Często są oni motywowani przez pracodawców do dalszego rozwoju, poszerzania horyzontów i zdobywania nowej wiedzy

Przeczytaj również: 5100 nowych studentów i słuchaczy studiów podyplomowych. WSB-NLU na liście najpopularniejszych polskich uczelni według Ministerstwa Edukacji i Nauki

Reklama