Jutro Stary Sącz i okolice należą do rowerzystów!

Jutro Stary Sącz i okolice należą do rowerzystów!

plakat

Malownicza trasa w jednym z najpiękniejszych miejsc Beskidu Sądeckiego, którą zawładną rowerzyści. 11 kilometrów dystansu i tysiąc metrów podjazdu, na którym w przepięknych okolicznościach przyrody będzie można powalczyć samemu ze sobą. Mnóstwo frajdy dla dorosłych i dzieci na starosądeckich błoniach, gdzie już szykuje się miasteczko zawodów. Jeśli komuś nadal mało pokusy, przypominamy, że będą bardzo atrakcyjne nagrody do zgarnięcia warte łącznie ponad 100 tysięcy złotych. Już jutro Wyścig pod Przehybę! Pomysłodawcą i organizatorem imprezy jest kolarz Tomasz Marczyński.

Najważniejsza jest dobra zabawa, walka z czasem i bezpieczeństwo. Dlatego nie ma startu wspólnego – sami decydujecie, czy wolicie jechać pod górę w mniejszej lub większej grupie. Są widełki czasu na start – musicie się w nich zmieścić – informuje Tomasz Marczyński przypominając, że z tego wyścigu nikt nie wraca z pustymi rękami, a nagrody czekają nie tylko na zwycięzców rywalizacji.

Wyścig Tomasza Marczyńskiego ma w tym roku dwie odsłony – starosądecką (6 sierpnia) i wielicko – niepołomicką (30 września – 1 października). Aktualności związane z imprezą warto śledzić TUTAJ.

Oto harmonogram jutrzejszego wydarzenia:

08:00 – 10:00 – odbiór numerów, pakietów startowych i zapisy w biurze zawodów (Diecezjalne Centrum Pielgrzymowania, ul. Papieska 10, Stary Sącz)
10:10 – start honorowy i przejazd zwartą kolumną do startu ostrego mieszczącego się przy Szkole Podstawowej im. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich Armii Krajowej w Gaboniu
około 11:11 – start pierwszego zawodnika na zasadzie gran fondo
12:01 – start ostatniego zawodnika na zasadzie gran fondo
12:00-14:00 – zawody dla dzieci (Diecezjalne Centrum Pielgrzymowania, ul. Papieska 10, Stary Sącz)
13:13 – zamknięcie trasy wyścigu
14:15 – rozpoczęcie dekoracji dzieci
15:15 – rozpoczęcie dekoracji w poszczególnych kategoriach (Diecezjalne Centrum Pielgrzymowania ul. Papieska 10, Stary Sącz)

UWAGA! Kierowcy przejeżdżający przez gminę Stary Sącz mogą spodziewać się utrudnień. Uczestnicy wyścigu wyruszą o godzinie 10:10 z Diecezjalnego Centrum Pielgrzymowania przy ulicy Papieskiej w Starym Sączu. Trasa przebiegać będzie ulicami: Papieską, Topolową, Węgierską, Nową i Partyzantów. Następnie kolarze przejadą przez Moszczenicę Niżną i Wyżną, Skrudzinę i Gołkowice Dolne. Około godziny 11:00 dotrą do Szkoły Podstawowej im. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich Armii Krajowej w Gaboniu.

Szczegóły w tekście:

Wyścig kolarski na drogach Sądecczyzny. Będą utrudnienia

zdjęcia ze zbiorów organizatora

Czytaj też:

Burze, silne opady i grad. Wydano ostrzeżenie

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

W Małopolsce przybędzie 8 linii komunikacyjnych. Ile wynosi dofinansowanie i jakie to połączenia?

Play Video about Christian Merli

13 Hill Climb Limanowa. Dwa dni sportowych zmagań na światowym poziomie. Jak przebiegała 13. edycja górskiego wyścigu ?

Temat dnia

Największa w historii gminy Stary Sącz inwestycja – budowa kanalizacji i wodociągów – część I

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.