Wypadek w Jazowsku zakończony ,,cudem”. Tata Oskarka: dziękuję

Wypadek w Jazowsku zakończony ,,cudem”. Tata Oskarka: dziękuję

Jazowsko, Oskar, trzyletnie dziecko, procesja, Boże Ciało, wypadek, 78-latka wjechała w procesję

Dramatyczny wypadek, do którego doszło podczas procesji Bożego Ciała w Jazowsku zakończył się cudem. Tak określa w mediach społecznościowych tata chłopca fakt, że trzylatek przeżył, mimo iż został przejechany samochodem.

Nieopodal kościoła w miejscowości Jazowsko doszło do potrącenia trzyletniego dziecka, które wraz z rodzicami uczestniczyło w procesji związanej ze świętem Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Jak się okazało, 78-letnia kobieta wsiadała do swojego samochodu, który był na lekkim wzniesieniu, spuściła hamulec ręczny przed włączeniem silnika, w efekcie czego samochód stoczył się i najechał na trzyletnie dziecko. Pojazd dwoma kołami przejechał po trzyletnim Oskarku.

Wczorajszy dzień pokazał naszej rodzinie, ale myślę, że nie tylko naszej, jak niewiele brakuje żeby spokój i szczęście codziennego dnia zamienili się w rozpacz i tragedie. Bardzo dziękujemy wszystkim za troskę, wsparcie, wiadomości i telefony. Postanowiłem napisać ten post, ponieważ wiem, jak wiele osób martwi się o stan Oskarka. Można powiedzieć, że stał się cud i Pan Jezus czuwał nad Oskarkiem, ponieważ pomimo faktu, iż przejechały po nim dwa koła samochodu, to żyje, rusza rączkami i nogami, a kręgosłup nie jest uszkodzony. Będzie teraz na około 10-dniowej obserwacji w szpitalu, ale obrażenia, których doznał są niewspółmierne do całej sytuacji. Bardzo dziękujemy za modlitwę i gorąco wierzymy, że będzie dobrze” – podziękował w mediach społecznościowych Piotr Sołtys, tata chłopca.

Warto zaznaczyć, że gdyby nie szybka reakcja świadków zdarzenia, w tym strażaków, doszłoby do potrącenia kilku osób. O zdarzeniu informowaliśmy w artykule: Jazowsko. 78-latka podczas procesji wjechała samochodem w trzyletnie dziecko. 

Źródło: Piotr Sołtys/ Facebook 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.