Wypadek na ul. Tarnowskiej. Wszyscy uczestnicy trafili do szpitala

W czwartek około 14:20 na ulicy Tarnowskiej w Nowym Sączu zderzyły się dwa samochody osobowe: Ford Mondeo oraz Toyota Rav4. Pierwszym z samochodów jechał sam kierowca, drugim podróżowały dwie osoby. Wszyscy zostali przetransportowani do szpitala przez karetki pogotowia ratunkowego.

Renault2

Jak wyjaśniają strażacy, pojazdy zderzyły się ,,na wzniesieniu ulicy Tarnowskiej na dodatkowym pasie ruchu do wyprzedzania".

Ruch na drodze był przez jakiś czas utrudniony. Zniszczone auta znajdowały się na jezdni. Co więcej, wyciekły z nich płyny silnikowe i eksploatacyjne.

- Działania zastępu straży polegały na zabezpieczeniu miejsca oraz wstępnym rozpoznaniu stanu zdrowia osób, które brały udział w zdarzeniu. Podczas wykonywania w/w czynności  na miejsce zdarzenia dotarła karetka pogotowia ratunkowego - relacjonują funkcjonariusze PSP.

Strażacy odłączyli akumulatory w uszkodzonych samochodach, dokonali sorpcji rozlanych płynów i usunęli z jezdni pozostałości po wypadku.

Policjanci zabezpieczyli zniszczone auta i prowadzili czynności, które pomogą w ustaleniu okoliczności, w jakich doszło do wypadku.

fot. PSP w Nowym Sączu

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.