WYJĄTKOWA GALA SYLWESTROWA – “100 LAT POLSKIEJ ROZRYWKI”

Już w sylwestra o godzinie 22:00 zapraszamy Państwa do obejrzenia na antenie TV Trwam wyjątkowej Gali Sylwestrowej “Sto lat Polskiej Rozrywki”. Zabierzemy Państwa w niezapomnianą podróż muzyczną, która rozpocznie si w latach 20. Ubiegłego wieku i potrwa aż do czasów dzisiejszych, kiedy stoimy u progu lat dwudziestych kolejnego stulecia. W muzyczną podróż oprócz organizatorów wydarzenia tj. Fundacji Lux Veritatis oraz TV Trwam zabiera nas mecenas koncertu PKN Orlen, dzięki którego pomocy możliwym było jego zorganizowanie.

W koncercie bierze udział plejada wspaniałych artystów. Na scenie zobaczymy Annę Sokołowską-Alabrudzińską, Wiktorę Węgrzyn, Martę Wilk, Marcina Jajkiewicza, Jakuna Oczkowskiego, Łukasza Szczepanika oraz gwiazdę wieczoru – Jacka Wójcickiego. Solistom towarzyszyć będzie orkiestra Arte Symfoniko pod dyrekcją Mieczysława Smydy oraz zespół baletowy przygotowany przez Violettę Suską. Gospodarzem gali jest Łukasz Lech.

Wieczór rozpocznie się w rytm przebojów dwudziestolecia miedzywojennego. Usłyszymy m.in. “Tango MIlonga” czy “Nasza jest noc”. Następnie powędrujemy przez kolejne dwudziestolecia. Wysłuchamy przebojów lat 50., 60., 70., 80. i 90. XX wieku. Będą to m.in. takie szlagiery jak:  “Serduszko puka w rytmie cha-cha”, “To były piękne dni”, “Jesteśmy na wczasach”, “Staruszek świat”, “Orkiestry dęte”, “Dziś, prawdziwych cyganów już nie ma”, “Niech żyje bal” czy “Dumka na dwa serca”.

Koncert został zarejestrowany we wspaniałej scenerii Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, która dzięki oprawie zapewnionej przez firmę Superplay stworzyła wyjątkowy klimat dla sylwestrowej zabawy.

Zapraszamy serdecznie wszystkich Państwa przed telewizory, abyście w wieczór sylwestrowy , spoglądając w przyszłość i zastanawiając się co przyniesie Nowy Rok, razem wspólnie spojrzeli też z łezką w oku na piękne lata, które już za nami.

 

Materiał promocyjny.

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.