Wyjątkowa akcja. Sandecja nagrodziła dziennikarzy… koszulkami

Wyjątkowa akcja. Sandecja nagrodziła dziennikarzy… koszulkami

Sandecja Nowy Sącz jest na fali. Zespół po 21 kolejkach zajmuje drugie miejsce w tabeli Fortuna 1 Ligi premiowane bezpośrednim awansem do ekstraklasy. I tak spędzi przerwę zimową.

Otoczka wokół klubu jest bardzo pozytywna. Nie tylko biorąc pod uwagę aspekt sportowy, ale również choćby marketingowy.

W tym roku, chyba po raz pierwszy w historii, koszulki klubu z miasta nad Dunajcem ze swoimi nazwiskami otrzymali dziennikarze na co dzień piszący o Sandecji.

I tak trykoty powędrowały m.in. do Marka Wawrzynowskiego z Wirtualnej Polski, Tomasza Ćwiąkały z Weszło czy do lokalnych żurnalistów.

Dzięki @tom_micha, dzięki @SandecjaNS Mega miły gest, którego przez te lata pracy przy #K47 (nie wspominając o Niecieczy) nigdy nie oczekiwaliśmy 🙂 Obiecuję zatem nadal marznąć lub walczyć z komarami za bramką rywala w oczekiwaniu na kolejnego gola biało-czarnych 😀 – to tylko jeden z wpisów na Twitterze (autorstwa Marka Jaśkiewicza – przyp. red.).

Czytaj również: Piłkarz Sandecji w gronie talentów 1. ligi! Pytają kiedy zagra w ekstraklasie

Pomysł prezesa Tomasza Michałowskiego to nie tylko miły prezent dla dziennikarzy, docenienie ich pracy, ale również promocja klubu choćby na przeróżnych stronach internetowych. Dziennikarze pochwalili się bowiem tymi wyjątkowymi pamiątkami szerszemu gronu odbiorców. Brawo Sandecja!

Robimy co tylko można, by ocieplić wizerunek Sandecji. Po ubiegłym sezonie nasze notowania mówiąc bardzo dyplomatycznie nie są najwyższe – komentuje prezes Michałowski w wypowiedzi dla Dobrego Tygodnika Sądeckiego mając na myśli m.in. spadek z ekstraklasy.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Źródło: własne

Screeny: Twitter

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Nowel

Kiedy zobaczysz ten film na pewno zagłosujesz na Ewę Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

GENIALNI LOKALNI GLOBALNI

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.