Wyjątkowa akcja. Sandecja nagrodziła dziennikarzy… koszulkami

Sandecja Nowy Sącz jest na fali. Zespół po 21 kolejkach zajmuje drugie miejsce w tabeli Fortuna 1 Ligi premiowane bezpośrednim awansem do ekstraklasy. I tak spędzi przerwę zimową.

Renault2

Otoczka wokół klubu jest bardzo pozytywna. Nie tylko biorąc pod uwagę aspekt sportowy, ale również choćby marketingowy.

W tym roku, chyba po raz pierwszy w historii, koszulki klubu z miasta nad Dunajcem ze swoimi nazwiskami otrzymali dziennikarze na co dzień piszący o Sandecji.

I tak trykoty powędrowały m.in. do Marka Wawrzynowskiego z Wirtualnej Polski, Tomasza Ćwiąkały z Weszło czy do lokalnych żurnalistów.

- Dzięki @tom_micha, dzięki @SandecjaNS Mega miły gest, którego przez te lata pracy przy #K47 (nie wspominając o Niecieczy) nigdy nie oczekiwaliśmy 🙂 Obiecuję zatem nadal marznąć lub walczyć z komarami za bramką rywala w oczekiwaniu na kolejnego gola biało-czarnych 😀 - to tylko jeden z wpisów na Twitterze (autorstwa Marka Jaśkiewicza – przyp. red.).

Czytaj również: Piłkarz Sandecji w gronie talentów 1. ligi! Pytają kiedy zagra w ekstraklasie

Pomysł prezesa Tomasza Michałowskiego to nie tylko miły prezent dla dziennikarzy, docenienie ich pracy, ale również promocja klubu choćby na przeróżnych stronach internetowych. Dziennikarze pochwalili się bowiem tymi wyjątkowymi pamiątkami szerszemu gronu odbiorców. Brawo Sandecja!

- Robimy co tylko można, by ocieplić wizerunek Sandecji. Po ubiegłym sezonie nasze notowania mówiąc bardzo dyplomatycznie nie są najwyższe – komentuje prezes Michałowski w wypowiedzi dla Dobrego Tygodnika Sądeckiego mając na myśli m.in. spadek z ekstraklasy.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Źródło: własne

Screeny: Twitter

GRADZIEL

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.