Niebezpiecznie na drogach. Zderzenie ciężarówki z osobówką

Kronika zdarzeń. Wczoraj około godziny 13. służby ratunkowe pospieszyły na ulicę Piłsudskiego w Nowym Sączu, gdzie zderzyły się dwa samochody: osobowy z ciężarowym. Łącznie podróżowało nimi cztery osoby, w tym instruktor nauki jazdy i jego kursant. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

wsb3

- Działania  zastępów polegały na  zabezpieczeniu miejsca zdarzenia,  odpięciu klem od akumulatora, usunięciu samochodu osobowego na pas zieleni oraz usunięciu pozostałości pokolizyjnych - relacjonują strażacy PSP w Nowym Sączu.

Około kwadrans później wpłynęło kolejne zgłoszenie. Tym razem na ulicę Naściszową. Kobieta prawdopodobnie wpadła w poślizg i nie opanowała pojazdu, przez co samochód wypadł z drogi i dachował w potoku. Nim na miejsce dotarli strażacy, świadkowie zdarzenia postawili samochód na koła.

- Te same osoby odpięły również klemy akumulatora. Kierująca pojazdem wydostała się z niego o własnych siłach i nie uskarżała się na żadne dolegliwości. Działania PSP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Przybyły na miejsce zespół karetki przebadał osobę biorącą udział w zdarzeniu - dodają strażacy.

Na sądeckich drogach panują trudne warunki, marznące opady deszczu dają się kierowcom we znaki. Uważajcie na siebie!

TEB

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.