Wybory 2019: Premier Jerzy Buzek w Nowym Sączu. Prosił o głos oddany dla dobra samorządności i integracji Europy

Były premier RP Jerzy Buzek odwiedził Nowy Sącz, aby wesprzeć kandydatów do sejmu w zbliżających się wyborach. Jak podkreślił źródłem sukcesów i rozwoju Sądecczyzny była nie tylko Unia Europejska, ale przede wszystkim samorządność. 

WSB2020

-Nowy Sącz odwiedzam przy różnych okazjach. Bywałem tu na wczasach, bo jest to miejsce urocze. Mam ogromną przyjemność kiedy tu przyjeżdżam i widzę jak wiele się tutaj zmienia. To zasługa nie tylko Unii Europejskiej, ale również samorządów. Trzeba o tym pomyśleć przy najbliższych wyborach i głosować tak, aby miasto miało szansę zdobyć pieniądze na dalszy rozwój - mówił podczas wizyty w Nowym Sączu Jerzy Buzek.

Wyraził również ubolewanie, że wizerunek naszego kraju na arenie międzynarodowej i w UE nie jest najlepszy, bo Polska wykazała się brakiem solidarności oraz, ze społeczeństwo jest podzielone.

Zwrócił uwagę, że największą bolączką sądeczan, z którymi rozmawiał podczas wizyty w naszym mieście jest smog. Podkreślił, że rozwiązaniem tej sytuacji jest wymiana pieców, rozbudowa sieci gazociągowej w naszym regionie oraz walka z ubóstwem energetycznym.

-Premier Buzek w bardzo trudnym dla naszego kraju czasie przeprowadził kluczowe reformy i nie doprowadził do podziału społeczeństwa. Pokazał, że tak może i jest to dla mnie drogowskaz, którą drogą powinienem w życiu iść - mówił Andrzej Czerwiński.

 

 

MAGIK MAŁA

1 comment

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.