Wybory 2019: Premier Jerzy Buzek w Nowym Sączu. Prosił o głos oddany dla dobra samorządności i integracji Europy

Wybory 2019: Premier Jerzy Buzek w Nowym Sączu. Prosił o głos oddany dla dobra samorządności i integracji Europy

Były premier RP Jerzy Buzek odwiedził Nowy Sącz, aby wesprzeć kandydatów do sejmu w zbliżających się wyborach. Jak podkreślił źródłem sukcesów i rozwoju Sądecczyzny była nie tylko Unia Europejska, ale przede wszystkim samorządność. 

Nowy Sącz odwiedzam przy różnych okazjach. Bywałem tu na wczasach, bo jest to miejsce urocze. Mam ogromną przyjemność kiedy tu przyjeżdżam i widzę jak wiele się tutaj zmienia. To zasługa nie tylko Unii Europejskiej, ale również samorządów. Trzeba o tym pomyśleć przy najbliższych wyborach i głosować tak, aby miasto miało szansę zdobyć pieniądze na dalszy rozwój – mówił podczas wizyty w Nowym Sączu Jerzy Buzek.

Wyraził również ubolewanie, że wizerunek naszego kraju na arenie międzynarodowej i w UE nie jest najlepszy, bo Polska wykazała się brakiem solidarności oraz, ze społeczeństwo jest podzielone.

Zwrócił uwagę, że największą bolączką sądeczan, z którymi rozmawiał podczas wizyty w naszym mieście jest smog. Podkreślił, że rozwiązaniem tej sytuacji jest wymiana pieców, rozbudowa sieci gazociągowej w naszym regionie oraz walka z ubóstwem energetycznym.

Premier Buzek w bardzo trudnym dla naszego kraju czasie przeprowadził kluczowe reformy i nie doprowadził do podziału społeczeństwa. Pokazał, że tak może i jest to dla mnie drogowskaz, którą drogą powinienem w życiu iść – mówił Andrzej Czerwiński.

 

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

WAŻNE !

Najlepszy kierowca Małopolski 2022. Kto został zwycięzcą?

FOR HEROES [ZWIASTUN]. Premiera w MCK SOKÓŁ już 6 października

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama