Wspólnie zawalczmy o muzyczne marzenie Ewy Novel

Wspólnie zawalczmy o muzyczne marzenie Ewy Novel

Finał Szansy na sukces Ewa Nowel

Wielkimi krokami zbliża się ważny dzień dla sądeckiej artystki. Już 22 maja Ewa Novel zawalczy o swoją szansę na sukces i udział w ,,Debiutach” na Festiwalu w Opolu. Redakcja DTS chce pomóc w spełnieniu ogromnego muzycznego marzenia Ewy. Już dziś ruszamy z naszą akcją, aby jak najwięcej osób w realny sposób wsparło wokalistkę i za 9 dni zasiadło przed telewizorami z komórkami w rękach.

Wielki finał programu Szansa na sukces odbędzie się w niedzielę, 22 maja. Emisja rozpocznie się o godzinie 15:15 na antenie TVP 2. Do rywalizacji stanie jedenaścioro finalistów. Każdy z nich zaśpiewa z gwiazdą ,,swojego odcinka”.
– Ja będę śpiewać z panią Ireną Santor bardzo piękną piosenkę, ale nie wiem, czy mogę już zdradzić jaką. To przepiękny utwór, taki, który chciałam wylosować – przyznaje Ewa Novel.

Nie wystarczy trzymanie kciuków za Ewę

Podczas finału każdy z nas będzie mieć realny wpływ na dalsze losy uczestników. Tym razem nie wystarczy trzymanie kciuków za Ewę, bo w naszych dłoniach powinny się znaleźć telefony komórkowe. To właśnie liczba wysłanych SMS-ów pozwoli na wyłonienie zwycięzcy. Liczymy, że i nasi czytelnicy zapewnią mieszkance Nowego Sącza prawdziwą falę wsparcia.

Przypomnijmy, że Ewa podczas odcinka eliminacyjnego podbiła serce Ireny Santor swoim wykonaniem utworu ,,Powrócisz tu”, o czym pisaliśmy TUTAJ. – Pani nadała temu ciut więcej osobistego wyrazu – zwróciła się do sądeczanki piosenkarka.

Bądźcie czujni! Zdradzimy co nieco na temat Ewy

W najbliższym czasie na łamach Dobrego Tygodnika Sądeckiego oraz portalu dts24.pl zdradzimy Państwu co nieco na temat Ewy Novel oraz jej twórczości. Będziemy też nieustannie przypominać o zbliżającym się głosowaniu. Bądźcie czujni!

Oglądaj kulisy z przygotowań Ewy do finału!

fot. arch. Ewa Novel

Przeczytaj również: Ewa Novel powraca z nowym singlem