Ewa Novel podbiła serce Ireny Santor w Szansie na sukces. Powalczy o Opole

Ewa Novel podbiła serce Ireny Santor w Szansie na sukces. Powalczy o Opole

Ewa Novel - Szansa na sukces

Sądeczanka Ewa Novel nadała piosence Ireny Santor ,,ciut więcej osobistego wyrazu” i zwyciężyła w odcinku programu Szansa na sukces TVP2. Tym samym wyśpiewała sobie drogę do finału i powalczy o występ na festiwalu w Opolu.

Ewa w rozmowie z prowadzącym program przyznała, że jej ulubiony gatunek muzyczny to blues. Artystka występuje z krakowskim zespołem Levi.

– Przyjechałam z Nowego Sącza, z Małopolski. Tam mieszkam, tam pracuję, tam również śpiewam – opowiadała Ewa Novel. – Na co dzień pracuję z osobami niepełnosprawnymi w stowarzyszeniu Nadzieja. Prowadzę też warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych z arteterapii, z muzykoterapii. Jestem też pedagogiem resocjalizacyjnym.

W studio wspierał ją z publiczności mąż Sławomir. Sądeczanka śpiewała jako pierwsza, a do wykonania przypadł jej utwór ,,Powrócisz tu”. Jak sama przyznała przed występem, jest to piękna, bardzo ambitna, trudna i wymagająca piosenka. Jednak Ewa poradziła sobie znakomicie.

– Nie spodziewałam się takiego poziomu, jaki zastałam tu dzisiaj – przyznała Irena Santor, której utwory wykonywali uczestnicy odcinka. Stwierdziła, że najchętniej wszystkich ,,zabrałaby do kuferka i zawiozła na występ do Opola”, jednak może tylko wskazać osobę, która ,,zaśpiewała trochę więcej prawdy niż pozostali”. Jak się okazało, jej serce skradła mieszkanka Nowego Sącza.

– Pani nadała temu ciut więcej osobistego wyrazu – zwróciła się do Ewy piosenkarka.

Zwycięstwo w odcinku zapewniło sądeczance udział w finale Szansy na sukces, gdzie walczyć będzie o udział w festiwalu w Opolu.

– Kochani jedyne co mogę powiedzieć to DZIĘKUJĘ za każdy telefon, SMS, każdą wiadomość którą otrzymałam!!! Jestem wzruszona i wdzięczna, że otaczają mnie tak wspaniali ludzie. Jestem bardzo wdzięczna Pani Irenie Santor – Pierwszej Damie polskiej piosenki i sama sobie zazdroszczę że mogłam wziąć udział w Szansie na Sukces właśnie z twórczością Pani Ireny – pisała artystka po emisji odcinka.

Ewa Novel to wokalistka i autorka tekstów. Urodziła się w Chicago, ale mieszka w Nowym Sączu, skąd pochodzi jej mama. Ewa dała się poznać szerszej publiczności w 2016 roku, biorąc udział w programach telewizyjnych: „Must be the Music” wraz z zespołem Levi oraz solo w „The Voice of Poland”, gdzie należała do drużyny Tomsona i Barona. Jest absolwentką Szkoły Wokalno-Aktorskiej. Związana jest z krakowską sceną muzyczną. Na swoim koncie ma liczne kursy i warsztaty muzyczne. Wielokrotnie występowała dla publiczność poza granicami Polski – m.in. w Niemczech, Austrii, Słowacji, Ukrainie i na Węgrzech. Ponadto pochwalić się może wieloma zwycięstwami w różnego rodzaju konkursach wokalnych.

fot. screeny odcinka programu Szansa na sukces TVP2

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Pieszo, na rowerach i pociągiem. Zobacz miejsce, które warto odwiedzić.

Play Video about Małopolski Festiwal Smaku w Gorlicach

Festiwal smaku w Gorlicch – piękna wizytówka Małopolski. Zobacz jak przebiegała tegoroczna edycja

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.