WSB-NLU. Jedenaście pierwszych miejsc w projekcie, w którym liczy się myślenie [ZDJĘCIA, NAGRANIE]

WSB-NLU. Jedenaście pierwszych miejsc w projekcie, w którym liczy się myślenie [ZDJĘCIA, NAGRANIE]

Cała sala audytoryjna w sądeckiej WSB-NLU wypełniła się ludźmi młodymi, ambitnymi i gotowymi zostać przedsiębiorcami przyszłości.  XI edycja projektu ,,Włącz myślenie. Postaw na przedsiębiorczość” podsumowana: 11 osób otrzymało pierwsze miejsce.

22 kwietnia dobiegła końca XI edycja projektu prowadzonego przez WSB-NLU wraz z Stowarzyszeniem ,,ORION”. Do tej pory udział w przedsięwzięciu wzięło około 5600 uczestników. Przedsięwzięcie stanowi odpowiedź na potrzeby i oczekiwania młodzieży odnośnie kształcenia w dziedzinie ekonomii oraz przedsiębiorczego myślenia. Młodzi ludzie zyskują możliwość poznania naszego lokalnego, małopolskiego rynku pracy, co może ułatwić im późniejsze planowanie swojej zawodowej kariery.

Włącz myślenie

W pierwszym etapie projektu uczestnicy zaznajamiali się z dwoma wykładami umieszczonymi na platformie Cloud Academy. Następnie w małych grupach uczestniczyli w zajęciach ćwiczeniowych przeprowadzonych w formie Hekatonu opracowując strategie rozwoju związane z promocją Małopolski przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji i nowoczesnych narzędzi promocji. Zagadnienie to stało się również myślą przewodnią panelu dyskusyjnego, który podsumował tegoroczną edycję projektu.

jedenaście jedynek

Patryk Wicher w imieniu Stowarzyszenia Orion zwrócił uwagę na kreatywność oraz niezłomność młodych ludzi biorących udział w przedsięwzięciu. W sądeckiej młodzieży drzemie zatem niezwykły potencjał!

Nagranie z panelu dyskusyjnego oraz rozdanie nagród z XI edycji projektu znajduje się poniżej:

 

zdjęcia: Adrian Maraś

Czytaj też:

Eksmisja w Nowym Sączu. Kilka radiowozów, komornik i politycy [ZDJĘCIA, WIDEO]

Reklama