Wpadł w poślizg i zjechał z drogi. Trzy osoby w szpitalu

Na sądeckich drogach panują trudne warunki. Marznący śnieg z deszczem powodują gołoledź. Wystarczy chwila nieuwagi, by doszło do wypadku. Wczorajszym wieczorem w Łazach Biegonickich samochód osobowy wypadł z drogi i zatrzymał się w w rowie. Trzy osoby trafiły do szpitala. 

- Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że kierowca samochodu osobowego marki Fiat Panda stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z jezdni. Pojazd znajdował się na boku w przydrożnym rowie melioracyjnym. Podróżowało nim trzy osoby, które opuściły go przy pomocy świadków zdarzenia - relacjonują strażacy.

Jedna z osób postronnych odpięła klemy akumulatora przed przybyciem służb ratunkowych. Strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy wszystkim trzem osobom, które podróżowały Fiatem. Następnie przekazali je zespołom karetek pogotowia ratunkowego. Wszyscy trafili do nowosądeckiego szpitala.

Kierowcy, noga z gazu!

Fot. PSP Nowy Sącz

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.