Wola Chorzelowska. Sandecja lepsza od Widzewa!

W trudnych warunkach koszmarnego upału Sandecja okazała się lepsza od Widzewa. Trzeci mecz sparingowy przed rozgrywkami Fortuna I ligi  2022/2023   rozegrany został w Woli Chorzelowskiej.

Sądeczanie prowadzili od 28 minuty spotkania do początku drugiej połowy, który przyniósł wyrównanie. Finisz ewidentnie należał do drużyny z Nowego Sącza.

Trzy gole dla Sandecji zdobyli  Kacper Gach, Mariusz Gabrych i Łukasz Kosakiewicz. Strzelcem honorowej bramki dla Widzewa był Bartłomiej Pawłowski.

Sandecja Nowy Sącz: Szymon Tokarz – Ivan Nekić, Michal Piter-Bučko (63, Dawid Szufryn), Kamil Słaby – zawodnik testowany I (63, Łukasz Kosakiewicz), Michał Walski, Bartłomiej Kasprzak (63, Maissa Fall), Giorgi Merebaszwili (63, Krzysztof Toporkiewicz), Damir Šovšić, Kacper Gach (63, Michał Surzyn) – Jakub Wróbel (63, Mariusz Gabrych).
Widzew Łódź: Henrich Ravas – Patryk Stępiński, Bożidar Czorbadżijski, Mateusz Żyro – Karol Danielak, Adam Dębiński, Juliusz Letniowski, Filip Zawadzki, Dominik Kun, Fabio Nunes – Bartłomiej Pawłowski.
Rozgrywki Fortuna I ligi  2022/2023 rozpoczną się dla Sandecji już w weekend 16-17 lipca wyjazdowym meczem z Wisłą Kraków.