Właśnie mija miesiąc od zaginięcia 57-latka. Bliscy nie tracą nadziei i proszą o pomoc

Już równy miesiąc trwają poszukiwania 57-letniego Stanisława Żurka z Olszówki (gmina Mszana Dolna). Bliscy mężczyzny nie tracą nadziei, że uda się go odnaleźć. 

dts

W dniu zaginięcia miał na sobie czarne spodnie, czarne trzewiki oraz prawdopodobnie czarną lub ciemnoszarą kurtkę. Ostatni raz był widziany 18 lutego około godziny 16. w Rabce Zdroju, przy ulicy Jana Pawła II na dworcu autobusowym.

- 13 marca prowadzone były poszukiwania  na terenie lasów Rabki-Zdroju oraz Olszówki w okolicach góry Szumiąca, ról Zarębki i Jasionów przez  policjantów z Grupy Poszukiwawczej KPP Nowy Targ, ratowników Grupy Podhalańskiej GOPR oraz liczną grupę  strażaków z OSP w Olszówce .  W czasie poszukiwań użyto również psa tropiącego. Podjęte czynności nie doprowadziły do ustalenia miejsca pobytu zaginionego - informuje KPP w Nowym Targu.

Rysopis zaginionego: 

Wzrost: 175 cm

Waga: ok. 75 kg

Budowa ciała: szczupła

Twarz: pociągła

Oczy: niebieskie

Włosy: krótkie, ciemne

Ktokolwiek widział mężczyznę po dniu zaginięcia lub posiada jakiekolwiek informacje o miejscu jego pobytu, proszony jest o kontakt z KP w Rabce-Zdrój pod nr. tel. 18 267 62 20 lub 997.

Fot. archiwum rodziny
zaginionego 

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.