Wkrótce otwarcie sezonu na Starosądeckich Stawach

Wkrótce otwarcie sezonu na Starosądeckich Stawach

15 czerwca rozpocznie się sezon na kąpielisku Starosądeckie Stawy. Ceny biletów nie zmienią się, jednak będzie można zaopatrzyć się w kupon dodatkowych wejść.

Do wejścia i skorzystania z atrakcji Parku Wodnego Stawy uprawnia bilet w formie paragonu fiskalnego. Jednak w tym roku wprowadzony zostaje tzw. „kupon dodatkowych wejść”. Składać się będzie z 10 wejściówek. Każda z nich uprawniać będzie do ponownego jednorazowego wejścia w danym dniu, w którym zakupiono bilet.

Rozwiązanie takie jest efektem głosów mieszkańców, którzy, chcąc opuścić na jakiś czas teren Stawów, musieli później kupować kolejny bilet. Tym razem ma się to zmienić. Teraz, gdy zakupimy kupon, nie będziemy potrzebować dodatkowego biletu.

Starosądeckie Stawy czynne są od 1 maja do 30 września. Kąpielisko czynne jest w czasie dyżurów ratowników w godzinach 10:00 – 20:00 w okresie od 15 czerwca do 30 września. Wypożyczalnia sprzętu wodnego otwarta jest w okresie od 1 maja do 14 czerwca (tylko weekendy) i od 15 czerwca do 30 września (codziennie). Można korzystać również z rowerów wodnych, kajaków oraz łódek.

Fot. WStarymSaczu.pl

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.