Maraton Kinga w kinie Helios. Mamy dla Was bilety!

Maraton Kinga w kinie Helios. Mamy dla Was bilety!

Czy są tu fani twórczości Stephena Kinga? Już dzisiaj w kinie Helios w Nowym Sączu odbędzie się nocny maraton filmów opartych na jego powieściach. Mamy do rozdania bilety na to wydarzenie!

Maraton rozpocznie się DZISIAJ (2 października) o godzinie 23:00 i zakończy jutro około 6:40 rano. W trakcie wydarzenia wyświetlone zostaną trzy filmy: Lśnienie, Doktor Sen oraz Łowca snów.

Mamy dla naszych Czytelników prezent od kina Helios – dwie wejściówki na Maraton Kinga. Co zrobić, aby je otrzymać?

Znajdź na naszym profilu na Facebooku opublikowany dzisiaj post z informacją o konkursie i zgłoś się w komentarzu pod nim. Dwie wejściówki otrzyma pierwsza osoba, która się zgłosi.

Więcej informacji o Maratonie Kinga TUTAJ.

Przypominamy, że obecnie zgodnie z wytycznymi reżimu sanitarnego podczas maratonów filmowych obowiązuje zakaz wnoszenia na salę kinową:
śpiworów, koców, poduszek, dużych toreb, np. bagażu podręcznego. Widzowie mają także obowiązek zakrywania nosa i ust, dezynfekcji rąk po wejściu do kina, zachowania bezpieczniej odległości od innych, zajęcia na sali miejsca wskazanego na bilecie.

W piątek 2 października, wszystkie kina Helios zapraszają na wyjątkową ucztę filmową. Będzie to noc z ekranizacjami kultowych powieści mistrza – Stephena Kinga! Na początek pokażemy klasyk gatunku, uznawany za jeden z najlepszych filmów wszech czasów, horror LŚNIENIE, a dalej jego kontynuacja czyli DOKTOR SEN! Noc zakończymy świetnym „ŁOWCĄ SNÓW”. Po tym maratonie już nic nigdy nie będzie takie samo…

Jesteśmy przekonani, że taka dawka psychozy, lęku i grozy w formie, którą wywołać potrafi tylko mistrz Stephen King, jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

 

źródło: Kino Helios