Nowy Sącz: policja szuka świadków śmiertelnego potrącenia na pasach

Nowy Sącz: policja szuka świadków śmiertelnego potrącenia na pasach

Policja poszukuje świadków śmiertelnego potrącenia pieszej na alejach Piłsudskiego w Nowym Sączu, do którego doszło 28 września około godziny 19. 

Zdarzenie miało miejsce w okolicy skrzyżowania z ulicą Browarną w Nowym Sączu. Kierująca samochodem osobowym marki Audi A6, jadąc w kierunku Ronda Solidarności, potrąciła przechodzącą przez przejście dla pieszych 73-letnią nowosądeczankę. Kobieta zmarła na miejscu. Kierująca była trzeźwa.

– W związku z zaistniałą sytuacją zwracamy się z prośbą o kontakt do ewentualnych świadków tego zdarzenia lub osób, które posiadają jakąkolwiek wiedzę na ten temat. Każda informacja w tej sprawie może przyczynić się do wyjaśnienia okoliczności i przyczyn tego zdarzenia – apeluje podkomisarz Iwona Grzebyk Dulak z KMP w Nowym Sączu.

Masz informacje w tej sprawie? Zadzwoń! 47 833 46 30 (oficer dyżurny – całodobowo), 47 833 41 51 (sekretariat Wydziału Kryminalnego – w godzinach 7:30-15:30) lub 47 833 42 57 (policjant prowadzący sprawę).

Tragiczny finał potrącenia pieszej. 73- letnia sądeczanka mimo reanimacji zmarła

Fot. arch. Damian Kulak

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Pieszo, na rowerach i pociągiem. Zobacz miejsce, które warto odwiedzić.

Play Video about Małopolski Festiwal Smaku w Gorlicach

Festiwal smaku w Gorlicch – piękna wizytówka Małopolski. Zobacz jak przebiegała tegoroczna edycja

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.