Wiśniowski z nagrodą dla budowniczych polskiego sportu!

27 września w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie wręczono nagrody XIX edycji konkursu "Budowniczy Polskiego Sportu". Laureatem została sądecka firma "Wiśniowski" i szefowa jej zarządu - Krystyna Baran. Nagroda przyznawana jest za szczególne zasługi dla budownictwa sportowego i rekreacyjnego. 

Nagrody przyznawane są przez Klub Sportowa Polska.

Krystyna Baran z dumą opowiadała o sukcesie jej firmy:

Bycie Ambasadorem Sportowej Polski 2018 to dla nas duże wyróżnienie. Duch sportowej rywalizacji towarzyszy nam na co dzień. Od wielu lat wspieramy wiele aktywności sportowych, takich jak: bieganie, triathlon czy piłka nożna. Nasze produkty dostępne są na wielu stadionach i w budynkach sportowych. Tworząc nowe rozwiązania, obserwujemy rynek i dostosowujemy je do zmieniających się oczekiwań zarówno inwestorów, jak i użytkowników. Przyznany nam tytuł nie tylko jest potwierdzeniem słuszności obranej przez nas strategii, ale utwierdza nas w przekonaniu, że warto inwestować i wspierać polską architekturę sportową i rekreacyjną.

 

PUMA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.