Wisniowski laureatem Diamentów Forbesa 2023 

Wisniowski laureatem Diamentów Forbesa 2023 

Sądecka firma WIŚNIOWSKI została laureatem Diamentów Forbesa 2023. Za nami 15. edycja rankingu magazynu Forbes. W rankingu znalazły się przedsiębiorstwa o największej dynamice wzrostu wartości.

Piętnasta edycja Diamentów Forbes jest rekordowa pod wieloma względami, ale przede wszystkim jest dowodem, że Polacy potrafią budować wartość w najbardziej nawet nieprzyjaznym środowisku – podsumowuje Paweł Zielewski, redaktor naczelny polskiej edycji miesięcznika „Forbes”.

W edycji 2023 do rankingu Diamenty Forbes zakwalifikowała się rekordowa liczba podmiotów. Coroczna lista Diamentów Forbes opracowywana jest na podstawie szwajcarskiej metody wyceny spółek, która uwzględnia wyniki finansowe i wartości aktywów, biorąc pod uwagę potencjał pracowników, autorskie know-how czy wrażliwość na zmiany sezonowe i koniunkturalne. Firmy wyróżniane są według przychodów ze sprzedaży w minionym roku obrachunkowym.

Trzecie już wyróżnienie w ramach Diamentów Miesięcznika Forbes to ważna rekomendacja dla naszych Klientów, że jesteśmy wiarygodną firmą i rzetelnym partnerem biznesowym. Ranking wskazuje najdynamiczniej rozwijające się polskie firmy w danym regionie. Ponad 3 dekady doświadczenia na rynku pozwoliły nam zbudować silną pozycję nie tylko w kraju, ale w całej Europie. Produkty marki obecne są w ponad 30 krajach na całym świecie – mówi Krystyna Baran, prezes zarządu firmy Wiśniowski.

Czytaj też:

Dominik Dudek z Pasierbca wystąpi w preselekcjach do Eurowizji!

 

Share on twitter
Share on facebook