Wilk „jedynką” na liście? Prawybory w Nowym Sączu. Przyjadą Mentzen i Berkowicz

Wilk „jedynką” na liście? Prawybory w Nowym Sączu. Przyjadą Mentzen i Berkowicz

Konrad Berkowicz, Ryszard WILK, Sławomir Mentzen

Na Sądecczyźnie, tak jak i w innych regionach Polski, kampania przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi nabiera rozpędu. Potencjalni kandydaci coraz częściej organizują konferencje prasowe, spotkania z mieszkańcami i krytykują oponentów. Również Konfederacja nie śpi i zaczyna eventy polityczne w regionie. Podczas pierwszego odbędą się prawybory.

14 stycznia o godzinie 15 w auli głównej Wyższej Szkoły Biznesu w Nowym Sączu odbędzie się spotkanie polityczne, którym zainaugurowana zostanie kampania wyborcza partii Nowa Nadzieja Sławomira Menztena, będącą częścią Konfederacji Wolność i Niepodległość. Podczas eventu odbędą się prawybory.

„W prawyborach wyłonimy kandydata na naszą „Jedynkę” do wyborów parlamentarnych w 2023, z naszego okręgu.
Kandydatem w wyborach jest Ryszard Wilk – prezes partii Nowa Nadzieja w Nowym Sączu, lider struktur Konfederacji w regionie, przedsiębiorca. Wziąć udział w prawyborach może każdy dorosły polski obywatel” – informuje Szymon Śmierciak – Wiceprezes Partii Nowa Nadzieja.

W wydarzeniu udział wezmą m.in.: Sławomir Menzten – prezes partii Nowa Nadzieja, Konrad Berkowicz – wiceprezes partii Nowa Nadzieja poseł na Sejm RP, Krzysztof Rzońca – sądeczanin, a także sekretarz krajowy Partii Nowa Nadzieja.

„Drodzy znajomi! Jeżeli Wam też nie do końca odpowiada „dobrobyt”, który zapewnił nam rząd, możecie wesprzeć moją kandydaturę w prawyborach do sejmu. Tym samym dacie mi możliwość, aby spróbować ułożyć sprawy inaczej. Po prostu, normalnie !” – zachęca w mediach społecznościowych Ryszard Wilk.

Wszystko w tym kraju ostatnio dzieje się źle. Wszystko. Największa inflacja od 30 lat, najdroższe paliwo, największa liczba zgonów, najmniejsza urodzeń, prawo stanowione pokazami slajdów, węgiel płynący z Kolumbii, można tak bez końca…
Jedyne co jest dobrze to, że obecnie nie ma komarów…. Cytując klasyka : ” Aby zatriumfowało zło, wystarczy obojętność ludzi dobrych”. Nie będę przyglądał się obojętnie jak Nam się instaluje komuna 2.0. Dlatego postanowiłem jeszcze poważniej wejść do polityki i wystartować w prawyborach Nowej Nadziei, w których to wygrana pozwoli mi zostać liderem sądeckiej listy Konfederacji w wyborach do sejmu w 2023 roku.

Dlaczego tak? Każdy kto obserwuje mój profil wie, że od dłuższego czasu mam dość polityki socjalnej rządu, która w dużym skrócie opiera się na tym aby zabierać tym którym się chce i dawać tym którym się nie chce. Po drodze powstaje jeszcze przy tym armia urzędników którzy muszą pilnować czy odpowiednio dużo zabrali i odpowiednim ludziom rozdali.

Cyrk z c19 tylko utwierdził mnie w tym, że trzeba brać sprawy w swoje ręce. Nielegalne lockdowny, zamykanie gospodarki, lasów dzieci w domach, pośrednie przymuszanie ludzi do podejrzanych eksperymentów medycznych, masowy dodruk pieniądza itd. itd.

Efektem powyższych działań rządu jest obecna, fatalna sytuacja, której tłumaczyć chyba nikomu nie trzeba ponieważ każdego już bezpośrednio dotknął ten „dobrobyt”.

I nawet jakby mi dali pierdyliard kuponów na węgiel z Kolumbii to zdania nie zmienię -pisał końcem grudnia w mediach społecznościowych Ryszard Wilk.

Czytaj także: Kto ma rację 24 godziny przed innymi, całą dobę uchodzi za idiotę

Fot. Facebook Ryszarda Wilka
Share on twitter
Share on facebook