Wiktoria Tracz porwała jurorów na scenę. Zobacz video niepublikowane w TV

W ubiegłą sobotę na antenie TVP2 mieliśmy okazję podziwiać występ sądeczanki, Wiktorii Tracz w programie The Voice Kids. Dziewczyna zachwyciła jury swoją energią i dostała się do kolejnego etapu muzycznego show. Nastolatka nie tylko zrobiła wrażenie na jurorach, ale i porwała ich na scenę.

Wiktoria Tracz wykonała piosenkę pt.: „Rock&Rollin’ Love” zespołu Afromental, a jako swoich mentorów wybrała Tomsona i Barona, choć do swojej drużyny chciała ją przyjąć także Edyta Górniak.

O występie sądeczanki pisaliśmy TUTAJ.

Okazuje się, że podczas sobotniej transmisji telewizyjnej nie widzieliśmy wszystkiego. W sieci ukazał się niepublikowany wcześniej materiał wideo, na którym widać, że Tomson i Baron postanowili wystąpić z Wiktorią i wspólnie wykonać rockandrollowy utwór. Obejrzyjcie poniżej.

Wiktoria, Tomson i Baron

Zobaczcie występ Wiktorii, którego nie było w odcinku 🎙👩‍🎤🎸 W doborowym towarzystwie Tomasz Tomson Lach – Oficjana Strona i BARON 🎬🎶🎤

Opublikowany przez The Voice Kids TVP Wtorek, 23 stycznia 2018

źródło: The Voice Kids TVP

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.