Korzym, Trochim i Danek spotkali się ze swoimi najwierniejszymi kibicami

Wokół tematu Sandecji, stadionu, trenerów i zawodników, aż wrze. Ale relacje między zawodnikami i kibicami są doskonałe, co udowadniają kolejne spotkania w Klubie Kibica przy ul. Broniewskiego. Ostatnio gośćmi spotkania byli: Maciek Korzym, Wojtek Trochim oraz Adrian Danek. Jak zwykle pojawiło się też wielu wiernych kibiców drużyny.

Podczas cyklicznych spotkań organizowanych przez Klub Kibica toczy się wiele ciekawych dyskusji. Spotkania są właściwie jedyną sposobnością aby porozmawiać i ożywić relacje zawodników z kibicami. Ostatnio sporo uwagi poświęcono kwestii współpracy z nowym trenerem oraz kontuzjom zawodników.  Na pytanie dotyczące trenera, zawodnicy odpowiadali, że jest ciężko, ale wszyscy bardzo intensywnie pracują, aby osiągać możliwie jak najlepsze wyniki.

Zgodnie podkreślali też, że zakończenie sezonu z wynikiem jaki udało się im osiągnąć to powód do radości, ponieważ został zrealizowany ten najważniejszy cel, czyli utrzymanie się w ekstraklasie. Będziemy robić wszystko, aby złą passę przełamać, ale naszym głównym celem jest przecież utrzymanie się. Nie dajmy się zwariować, gra o pierwszą ósemkę po dobrym początku i kilku zwycięstwach, to nie jest takie proste. Robimy wszystko, co w naszej mocy i uważam, że nie ma takiego meczu, w którym zabrakło nam charakteru – mówił Trochim.

Niestety przed tematem stadionu nie dało się uciec, bo jak podkreślają kibice – dużym utrudnieniem jest dojeżdżanie na mecze i stąd można odnieść złudne wrażenie, że kibice odwracają się od swojej drużyny. Wcale tak nie jest, a dowodem na to była choćby ostatnia manifestacja przed Sądeckim Ratuszem.

– Zawodnikom też bardzo zależy, aby stadion był w Nowym Sączu, bo nie jest nam łatwo dwa razy w tygodniu dojeżdżać na mecze prawie 80 km. Ale niestety nie mamy na to wpływu. Zrobiliśmy to, co mieliśmy zrobić. Zrobiliśmy awans do pierwszej ligi. Tak samo wam, jak i nam jest ciężko i tym bardziej cieszymy się z każdej osoby, która mimo wszystko przyjeżdża na mecz. Nie ważne już ile was jest, ważne ze w ogóle ktoś jest z nami- mówił Trochim

Na spotkaniach zawsze pojawia się dużo dzieci ubranych w koszulki i szaliki w barwach drużyny. Mogą liczyć na krótką rozmowę z zawodnikami, autograf oraz wspólne zdjęcie. Klub Kibica już dziś zaprasza na kolejne spotkanie. Można zgłaszać propozycję kogo chcielibyście zobaczyć w ośrodku.

Więcej szczegółów oraz aktualności można znaleźć tutaj : http://sandecjanowysacz.kibice-razem.pl/

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.