Wierchomla. Dziś start jubileuszowej edycji Joga Festiwalu

Wierchomla. Dziś start jubileuszowej edycji Joga Festiwalu

wierchomla, joga festiwal

Już dziś w sercu Popradzkiego Parku Krajobrazowego Wierchomla staruje kolejna edycja Joga Festiwalu. Niecodzienna impreza ma już dziesięć lat. Co wydarzy się w tej górskiej, malowniczej miejscowości?

Od dziś do następnej niedzieli włącznie (28 sierpnia) w Wierchomli gościć będzie Joga Festiwal, czyli impreza dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Jest przeznaczona zarówno dla praktykujących joginów, jak i tych, którzy dopiero zamierzają rozpocząć swoją przygodę z tą formą rozrywki. Poprzednie edycje cieszyły się dużym zainteresowaniem, zarówno wśród mieszkańców Sądecczyzny, jak i turystów z całej Polski. To miejsce, w którym spotykają się miłośnicy dbania o swoje ciało i umysł.

Organizatorzy przygotowali 120 godzin zajęć praktycznych i 15 godzin warsztatów z ekspertami. Zaplanowano też pokazy i warsztaty dotyczące zdrowego stylu życia. Festiwal obejmuje swoją formułą koncerty i plenerową zabawę. Przygotowano wiele niespodzianek z myślą o najmłodszych uczestnikach: mini zoo, gry, edukacyjne zabawy – wszystko pod opieką wyspecjalizowanych animatorek.

Ciekawostką jest tzw. „Górski Maraton Jogi – 108 powitań słońca”. Odbywa się zawsze na zwieńczenie festiwalu. Jest swoistym testem wytrzymałościowym. Nie należy do wyzwań łatwych, ale większość uczestników decyduje się wziąć w nim udział.

Ambasadorką jubileuszowej X edycji Joga Festiwalu w Wierchomli jest aktorka Małgorzata Pieczyńska, znana z ról w takich produkcjach jak: „Piłkarski Poker”, „Na Wspólnej”, „M jak Miłość” oraz „Zawsze Warto.”

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

WAŻNE !

Najlepszy kierowca Małopolski 2022. Kto został zwycięzcą?

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.