Wielki talent Pawła doceniony w The Voice Kids! Młody artysta z Nowego Sącza wygrał bitwę!

Wielki talent Pawła z Nowego Sącza został doceniony w kolejnym etapie programu The Voice Kids na antenie TVP2. W “bitwach” młody artysta z Nowego Sącza odniósł zwycięstwo i wystąpił w “sing off”. Szczęście przyniosła mu piosenka “Bo jak nie my, to kto”, którą skradł serca jury i pokazał, że z odcinka na odcinek zrobił ogromne postępy. Wziął też udział w nagraniu wokali i teledysku do piosenki Cleo “Za krokiem krok”. 

Przygoda z programem The Voice Kids dla Pawła rozpoczęła się podczas przesłuchań w ciemno. Samodzielnie akompaniujący sobie na fortepianie chłopak najpierw zachwycił Cleo, a potem swoją własną piosenką zahipnotyzował pozostałych członków jury i widzów przed telewizorami.

W sobotnim odcinku programu Paweł w bitwach zmierzył się z Grzesiem i Oliwierem czyli z najlepszymi z najlepszych… i zwyciężył!

Jest mi cieżko wybrać, bo wszyscy jesteście moimi perełkami. Największą przemianę i niesamowitą metamorfozę przeszedł jednak Paweł, dlatego to właśnie on idziesz dalej ze mną. Poznałam go jako bardzo ułożonego młodego mężczyznę. Miałam okazję wykrzesać z niego urwisa. Przekonało mnie to, że on się pokazał z zupełnie innej strony– mówiła o Pawle jego trenerka Cleo.

Następnym punktem wielkiej przygody z programem był występ w “Sing off”. Tam zgodnie z regułami programu chłopiec wykonał piosenkę “Chwytaj dzień”, którą wcześniej zaczarował Cleo i dostał się do programu. Piękny występ sądeczanina docenili jurorzy Tomson i Baron.

Chciałbym z całego serduszka skomplementować Pawła oraz Maję. Dzięki Wam ten program ma największy poziom słodkości jaki mógł osiągnąć. Jesteście wspaniali i turbo czarujący dlatego nawet jak dorośniecie nie zmieniajcie się– mówił Baron

I choć w finale zabrakło już miejsca dla naszego małego artysty, to Paweł może być z siebie dumny. Pięknie reprezentował Sądecczyznę i pokazał swój talent.

-Ten program pokazuje, że można przeżyć tutaj niesamowitą przemianę. Ty, Paweł tego dokonałeś. Pokazałeś się w różnych barwach. Jesteś wspaniałym młodym artystą. Komponujesz, śpiewasz i jesteś rewelacyjny. Jestem pewna, że cała muzyczna przyszłość jest przed Tobą– dodała Cleo

https://www.youtube.com/watch?v=plntLPz2L6k

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.