Leszek Zegzda: najważniejsza jest zmiana zmonopolizowanego układu w państwie

Leszek Zegzda: najważniejsza jest zmiana zmonopolizowanego układu w państwie

Politycy Platformy Obywatelskiej w Nowym Sączu będą walczyć o zwycięstwo w wyborach prezydenckich dla kandydatki ich partii – Małgorzaty Kidawy- Błońskiej. Szefem sztabu wyborczego na Sądeccyźnie został Tadeusz Gajdosz – radny miejski. 

Jak zaznaczył Tadeusz Gajdosz, kampania będzie trudna ze względu na – jak to określił – wielką machinę zakłamania, jaką prezentuje telewizja publiczna. Jak przekonywał – stawką jest praworządność w naszym kraju.

Sporo pracy włożyliśmy w zmianę władzy samorządowej w Nowym Sączu. Udało nam się wesprzeć prezydenta, który nie jest już wspierany przez jedyną słuszną władzę polityczną. Mamy pięcioro radnych i ten czynnik samorządowy ugruntował naszą pozycję. Śladem sukcesu samorządowego będziemy chcieli odnieść jak największy sukces – mieć swojego prezydenta nie tylko miasta, ale i państwa – mówił Andrzej Czerwiński.

Do piątego marca w Nowym Sączu zbierane będą podpisy poparcia dla Małgorzaty Kidawy – Błońskiej. W biurze PO przy ul. Rynek 20 będzie można oddawać je w poniedziałki – od 11 do 14, w środy – od 11 do 16 i piątki –  od 11 do 14. Akcje zbierania podpisów będą się odbywały również na ulicach miasta.

Najważniejsza jest zmiana zmonopolizowanego układu w państwie. Wszyscy czujemy, jak ważne będą te wybory. Chcemy je wygrać, aby zagwarantować Polsce dalszy rozwój w pokoju – dodał Leszek Zegzda.

O to, aby sądeczanie rozważyli swoje poparcie dla Małgorzaty Kidawy- Błońskiej apelował Andrzej Czerwiński, który jako były poseł został szefem struktur powiatowych w Nowym Sączu oraz wiceprzewodniczącym Platformy Obywatelskiej w regionie.