Wielka promocja Sądecczyzny! Liverpool zagra z Dunajcem Nowy Sącz!

Wielka promocja Sądecczyzny! Liverpool zagra z Dunajcem Nowy Sącz!

Mowa o zbliżającej się wielkimi krokami ósmej edycji Międzynarodowego Turnieju Sokolika o Puchar Innoju (do niedawna Słonecznej Tłoczni) w piłce nożnej U-10.

Impreza odbędzie się w weekend 9-10 czerwca na obiektach Sokoła Stary Sącz. Jak co roku w turnieju pojawiają się uznane ekipy ze Starego Kontynentu. W tej edycji nie zabraknie młodych adeptów piłki nożnej reprezentujących takie europejskie potęgi jak m.in. angielski Liverpool FC, portugalski Sporting Lizbona, holenderski Feyenoord Rotterdam czy niemiecka Hertha Berlin.

W środę 9 maja w nowosądeckim Hotelu Ibis Styles rozlosowano grupy turnieju. Oto one (link do transmisji z tego wydarzenia):

 – Warto przybyć do Starego Sącza, by na własne oczy zobaczyć w akcji jedne z najlepszych drużyn w Europie – mówi Dobremu Tygodnikowi Sądeckiemu organizator zawodów Tomasz Popiela.

W końcu dorosły Liverpool FC zagra w finale Ligi Mistrzów, zaś Olympique Marsylia w finale Ligii Europy. To dobrze świadczy o szkoleniu w tych ekipach. W tym roku w naszym turnieju zapowiada się wysoki poziom. W eliminacjach do naszych zawodów walczyło 120 drużyn, z których w Starym Sączu wystąpi najlepsza… szóstka. To będzie taki przedsmak Mundialu w Rosji. U nas także wystąpią 32 zespoły – dodaje Popiela.

Nie zabraknie atrakcji. Sponsorzy postawią swoje strefy kibica. Będzie można pograć sobie 2 na 2 na boisku New Balance i wygrać nagrody tej marki. Będą goście specjalni i jak co roku jakaś piłkarska gwiazda. Serdecznie zapraszamy w czerwcu na stadion Sokoła Stary Sącz. Będzie się działo! – podsumowuje Tomasz Popiela.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Archiwum organizatora

Share on twitter
Share on facebook