Wiceprezydent Jerzy Gwiżdż powalczy o fotel gospodarza Nowego Sącza

Nie jest tajemnicą, że obecny wiceprezydent Nowego Sącza rozważał start w jesiennych wyborach i kandydowanie na stanowisko prezydenta miasta. Dzisiaj zarejestrował Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Gwiżdża  pod nazwą ,,Samorządny Nowy Sącz”. Pełnomocnikiem wyborczym komitetu jest Lesław Menio, a pełnomocnikiem finansowym Barbara Pajerska  – podaje ,,Twój Sącz”.

wsb3

Jerzy Gwiżdż (10 sierpnia 1954 w Nowym Sączu) od 2006 roku piastuje urząd wiceprezydenta. W latach 1990-1994 pełnił funkcję prezydenta naszego miasta. Wcześniej, od 1990-1994 roku był posłem na Sejm II i III kadencji. Teraz zmierzy się z: Leszkiem Zegzdą, Iwoną Mularczyk, Rafałem Skąpskim, Ludomirem Handzlem, Krzysztofem Głucem oraz Małgorzatą Belską, która w ubiegły czwartek zarejestrowała swój komitet.

 – Drodzy Nowosądeccy Przyjaciele i Sympatycy! Proszę nie ponaglajcie mnie, wszystko w swoim czasie. Jestem, jesteśmy gotowi! Zapewniam Was, że postaram się sprostać Waszym, naszym oczekiwaniom mając na uwadze, że byłem, jestem i chcę pozostać nowosądeczaninem dla Nowosądeczan – pisał we wtorek na swojej oficjalnej stronie Jerzy Gwiżdż.

Kolejna kobieta powalczy o fotel prezydenta Nowego Sącza

 

FORDELEKT
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]