Iwona Mularczyk i Beata Szydło chcą budować stadion i naprawić otwarty basen

Dziś w Nowym Sączu odbyła się konferencja prasowa z udziałem byłej Premier Beaty Szydło, która przyjechała, aby wesprzeć Iwonę Mularczyk, kandydatkę PiS na prezydenta miasta. Ubiegająca się o fotel prezydenta przedstawiła swój program wyborczy, a wśród licznych obietnic zapowiedziała m.in: dokończenie budowy Stadionu Sandecji i modernizację basenu na Łubinką. 

WSB2020

- Ja dzisiaj jestem tutaj, żeby rozmawiać o Nowym Sączu i o tym, co jest potrzebne i ważne dla tego miasta (...). Nowy Sącz zasługuje na dobrą gospodynię i na to, żeby w kolejnych latach mieć szansę rozwoju. Zależy nam, aby tutaj był realizowany program, o którym od kilku tygodni mówi Iwona Mularczyk, bo program jest kierowany do każdego mieszkańca. - mówiła Beata Szydło.

Według niej kandydatka jako osoba pracowita, uczciwa, energiczna, zdeterminowana z pewnością zrealizuje swoją wizję miasta.

W programie wyborczym Iwony Mularczyk znalazły się m.in: budowa wielofunkcyjnych placów zabaw, stworzenie żłobków i przedszkoli miejskich, odpowiadających standardom oferowanym przez prywatne placówki, modernizacja basenu nad Łubinką, tworzenie centrów aktywizacji na osiedlach, budowa schroniska młodzieżowego, dofinansowanie małych klubów sportowych, sportowy fundusz dla dzieci i młodzieży oraz budowa hali, stadionu i rozwój Sandecji.

- Myślę, że są to rzeczy możliwe do zrealizowania w tej kadencji prezydenta  miasta Nowego Sącza - dodała Iwona Mularczyk

 

KZK

9 comments

  • Marek 24 sierpnia, 2018 at 15:25 Odpowiedz

   ANINIM, to nie jest odpowiednia postawa. Lepiej jest iść i zakłosować przeciw tej osobie, niż później rwać sobie włosy z głowy, któ głosował na nią.

 1. Kotylion 24 sierpnia, 2018 at 16:37 Odpowiedz

  Pani Iwono tu nie Brzeszcze, po co tu u nas Broszka?. Czy Pani nie potrafi sama przedstawić programu, a może potrzebuje Pani wsparcia? A może w programie by Pani pomyślała nie tylko o Sandecji, lecz także o innych klubach sportowych. Przypominam, że Sandecja dzięki władzy PiS bierze lwią część dotacji, a dla reszty zostają ochłapy. Niech Pani dowie się ile dotacji dostał np. Uczniowski Klub Sportowy “Dwójka” w którym trenuje Pani córka. To co otrzymują przy poziomie jaki prezentują to jakiś śmiech na sali.

 2. Sądeczanin 24 sierpnia, 2018 at 17:50 Odpowiedz

  czekałem ,,i czekałem kto zacznie bajki o Sandecji opowiadać i mamy 🙂 do do tego modernizacja tego bajorka koło łubinki 🙂 i to ma starczyć na miasto 80 tys… 🙂 boże uchroń nas od tej Rudej mocy nieczystej.Każdy wie iż rude jest fałszywe,,,pozdrawiam

 3. sąsiad z przetakówki 24 sierpnia, 2018 at 22:40 Odpowiedz

  Pani Mularczyk zapomniała tylko powiedzieć ,że liczy na wsparcie Pani Premier Szydło przy budowie metra w Nowym Saczu. Ruda to chyba nie ma pojęcia ile wynosi budzet miasta chce budować: halę sportową, stadion Sandecji , stadion lekkoatletyczny . Ona chyba to zrealizuje jak jej mąż Mularczyk przywiezie z Niemiec worek pieniędzy za Ii wojnę swiatową, Pani Premier chyba było niezrecznie ja reklamować bo nie wiedziała ,że takie głupoty będzie mówiła piekność z przetakówki Iwona Mularczyk. Bardzo słabe kadry ma ten PIS, jednak Kogut prosty chłop ze wsi to miał jaja a nie to co Janczyk, Duda. Przypomniałem sobie jeszcze o szacunku do drugiego człowieka Państwa Mularczyków jak chcieli pomóc bezdomnemu z ich ulicy. Poczytajcie sobie co oni robili aby się go pozbyć. Człowiek który chce być prezydentem powinien mieć empatie do drugiego człowieka a nie przeganiać go.

 4. keisyr 24 sierpnia, 2018 at 23:43 Odpowiedz

  Pani Mularczyk to jedyny kandydat na Prezydenta Nowego Sacza ktory da temu miastu rozwój !!! Bo Pani Mularczyk ma poparcie polskiego Rzadu który z kolei dysponuje duzymi pieniędzmi na wielkie inwestycje w miescie !!! Tylko Pani Mularczyk może zapewnić duzy stadion dla Sandecji, kompleks otwartych basenów czy hale sportowo-widowiskowa !!! Tylko Pani Mularczyk może stworzyć ponad 100 tys. aglomerację Nowy Sacz !!!

 5. tes 27 sierpnia, 2018 at 12:35 Odpowiedz

  Znalazła sobie kandydatka autorytet hahaha. Wizji Nowego Sącza jest mnóstwo, teraz czekamy by ktoś dopilnował realizacji “wizji”. Zastanawiam się co ciągnie ludzi na takie stanowisko jak Prezydent : wizja rządzenia, czy wizja kasy

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.