Wesele w klimacie z *Gwiezdnych Wojen*

Wesele w klimacie z *Gwiezdnych Wojen*

Śluby z motywem przewodnim stały się hitem za Oceanem i z roku na rok intensywnie inspirują również Europejczyków. W Polsce coraz częściej można zobaczyć tematyczną dekorację, której wiodącym elementem jest kolor bądź wybrany element charakteryzujący pasję, która łączy Nowożeńców.  Stąd wesela „rowerowe”, „książkowe”, a nawet takie w klimacie „Gwiezdnych Wojen” czy „Start Treka”.

Co jednak robić, kiedy marzymy o weselu tematycznym, a żaden pomysł nie przychodzi nam do głowy?

To proste – wybrać się na StyLOVE Targi Ślubne, które już 19 listopada odbędą się w nowosądeckim Hotelu Ibis. Organizatorzy szykują bowiem absolutną nowość, której jeszcze Nowy Sącz nie widział. Będzie nią Alejka Tematycznych Inspiracji Weselnych. Lokalni dekoratorzy zaaranżują kilkadziesiąt przykładowych motywów przewodnich. Wśród nich znajdą się między innymi motywy takie jak: kaktusy, mchy i paprocie, styl skandynawski, minimalizm, diamenty, boho, morze, kryminał, wieś, góry, podróże i wiele innych. Zapewne każdy znajdzie coś dla siebie.

Targi będą odbywać się równolegle w trzech salach konferencyjnych hotelu IBIS. Dla każdej z nich przewidziano muzykę na żywo, konkursy i pogadanki.

Wydarzenie skierowane jest nie tylko do Narzeczonych, ale również do ich rodzin i przyjaciół. Nie zabraknie bowiem inspiracji na organizację wieczoru panieńskiego i kawalerskiego, porad dotyczących pielęgnacji cery mamy pani młodej oraz pokazów kreacji dla świadkowych.

Ponadto pierwsze 500 Par, które pojawi się na targach zostanie powitane lampką świeżo przygotowanej lemoniady oraz zestawem upominków lub rabatów specjalnych.

W ramach targów zostanie rozdysponowanych również 270 nagród.

Wstęp jest bezpłatny


materiał partnera

fot ilustracyjne: pixabay

 

 

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

W Małopolsce przybędzie 8 linii komunikacyjnych. Ile wynosi dofinansowanie i jakie to połączenia?

Play Video about Christian Merli

13 Hill Climb Limanowa. Dwa dni sportowych zmagań na światowym poziomie. Jak przebiegała 13. edycja górskiego wyścigu ?

Temat dnia

Największa w historii gminy Stary Sącz inwestycja – budowa kanalizacji i wodociągów – część I

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.