Wesele nie tylko dla dorosłych

Zapraszać Dzieci na wesele, czy nie zapraszać – oto jest pytanie nurtujące wielu Narzeczonych. Obecność Maluchów kojarzona jest bowiem z armagedonem wszelakiej maści. Oczyma wyobraźni przyszli Państwo Młodzi widzą najmłodszych biegających między stołami, ściągających obrusy, malujących kredkami po szykownych ścianach domu weselnego. Nie wspominając o rodzicach, którzy zajęci swoimi pociechami nie mają cienia szansy na choćby chwilę odprężenia i zabawy.

wsb3

Czy rzeczywiście tak musi być? A może współczesny rynek atrakcji dla dzieci oferuje rozwiązanie tej sytuacji? Na te pytania odpowiada Justyna Hatlaś – właścicielka firmy Animaniak – Animacja Dzieci oraz współorganizatorka Stylowych Targów Ślubnych „Lovely Sącz”, które już w najbliższą niedzielę odbędą się w hotelu Ibis. Program targów znajdziesz TUTAJ.

– Co radzi Pani narzeczonym organizującym wesele – zapraszać dzieci, czy nie?

– Jak najbardziej tak. Być może na pierwszy rzut oka nie wydaje się to dobrym pomysłem, jednak przy zapewnieniu maluchom odpowiedniego miejsca i opieki jest to bardzo dobry pomysł. Dzieci mogą wnieść dużo radości i wzruszenia w weselny klimat.

– W jaki sposób najlepiej zapewnić najmłodszym miejsce do zabawy ?

– Bardzo często domy weselne dysponują bawialnią dla dzieci. Jeśli takowej nie ma – wystarczy osobna sala, bądź nawet kącik w korytarzu, który można zaaranżować na przestrzeń zabawy dla maluchów.

– Co w takim miejscu powinno się znaleźć?

– Jeśli narzeczeni zdecydują się na zamówienie usługi animacji dzieci na weselu, to wystarczy jedynie stolik i krzesełka. Wszelkie materiały niezbędne do przeprowadzenia zabawy powinni zapewnić animatorzy.

– Powierzenie opieki nad dziećmi całkowicie obcym osobom wiąże się ze sporym kredytem zaufania. Jak wybrać animatorów, aby mieć pewność, iż otoczą maluchy najlepszą opieką?

– Przede wszystkim warto dobrze przeanalizować ofertę. Jeśli wskazuje ona na szerokie doświadczenie oraz zapewnia o tym, że animatorzy dostosują zabawy do wieku dzieci – możemy być spokojni. Oczywiście warto odbyć również dłuższą rozmowę telefoniczną, dopytać o szczegóły, co pozwoli na wyczucie, czy trafiliśmy na osoby posiadające odpowiednie umiejętności do pracy z najmłodszymi. Obecnie każda firma animacyjna posiada również Facebooka – polecam, aby tam zajrzeć przed dokonaniem wyboru. Wesele ma odświętny charakter i warto upewnić się, czy animatorzy nie pojawią się w strojach, które mogą przestraszyć dzieci, bądź po prostu nie będą pasowały do stylistyki tego wydarzenia.

– Posiada Pani wieloletnie doświadczenie w animacji dzieci na weselu. Z jakimi reakcjami gości na taką atrakcję dotychczas się Pani spotkała?

– Goście są zawsze zachwyceni możliwością zostawienia maluchów pod naszą opieką. Posiadamy starannie dopracowany program, który sprawia, że przez kilka godzin rodzice praktycznie nie widzą dzieci, gdyż najmłodsi zafascynowani są atrakcjami, które oferujemy.

Ponadto nasze stroje Pań Klaun oraz cała oprawa wzbudzają szeroki uśmiech na twarzach.

Pary Młode również są zadowolone, ponieważ wspólne zdjęcia, czy Klaunowa Telewizja, którą nagrywamy wspólnie z obecnym na weselu kamerzystą stanowią nietuzinkową pamiątkę. A co najważniejsze – dzieci są zachwycone, świetnie się bawią.

– Czy na niedzielnych targach Pary, które planują zaprosić na wesele maluchy znajdą stoisko związane z animacją dzieci?

– Tak , będzie nasza kolorowa Pani Klaun Koko, która chętnie odpowie na wszelkie pytania. Serdecznie zapraszamy.

 

materiał partnera

200 sesji zdjęciowych do wygrania!

 

KOSECKI
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]