Wędkarski Dzień Dziecka

Wędkarski Dzień Dziecka

Dzieci ze smykałką do wędkowania nie mogły narzekać na brak atrakcji. Tylko w naszym regionie odbyło się kilka wędkarskich imprez na Dzień Dziecka. 5 czerwca 2022 roku świętowali członkowie i przyjaciele Koła nr 33 w Starym Sączu.

Zawody wędkarskie dla dzieci

Impreza wystartowała w niedzielę o godzinie 10:00. Na szczęście pogoda okazała się łaskawa, więc wszystko przebiegało zgodnie z planem. Głównym punktem programu było oczywiście wędkowanie – najmłodsi adepci tej sztuki mogli spróbować swoich sił na łowisku. Po zawodach wszystkie dzieci otrzymały specjalne nagrody ufundowane przez Sklepwedkarski.pl. Nikt nie wrócił do domu z pustymi rękami – każdy dostał coś, z czego będzie można zrobić użytek podczas kolejnych wypraw nad wodę.

Morze atrakcji

Oprócz łowienia ryb na najmłodszych czekało też wiele innych atrakcji. Po pierwsze: dmuchane zjeżdżalnie. Po drugie: zorganizowane zabawy, w tym malowanie twarzy. Wreszcie: masa pyszności, w tym wata cukrowa i lody zapewnione przez firmę Koral. Trudno wymarzyć sobie lepszą kulinarną ucztę na Dzień Dziecka!

Na miejscu stawili się też policjanci z Komendy Miejskiej w Starym Sączu. Dzięki ich uprzejmości dzieci mogły obejrzeć z bliska radiowóz, przyjrzeć się narzędziom pracy wykorzystywanym w policji, a nawet zrobić sobie własne odciski palców. Niedługo potem nadjechała Ochotnicza Straż Pożarna z Biegonic. Dzieci chętnie zaglądały do kabiny samochodu pożarniczego i sprawdzały, jak wygląda w środku wyjątkowy pojazd. A żeby ulżyć najmłodszym w upale, strażacy potraktowali ich hojnym strumieniem wody prosto z węża pożarniczego.

Jakby tego było mało, w pewnym momencie zjawił się mgr Mors. Słynny sądecki artysta zdradził maluchom tajniki tworzenia graffiti. W efekcie tych nauk powstała wyjątkowa praca – wspólnie namalowana złota rybka!

Wszyscy spisali się na medal

Koło nr 33 „Stawy” jak zwykle stanęło na wysokości zadania. Organizatorzy, sponsorzy i dostawcy atrakcji zrobili wszystko, żeby wywołać uśmiech na twarzach dzieci – a to, jak wiadomo, rzecz absolutnie bezcenna. Do zobaczenia za rok!

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Pieszo, na rowerach i pociągiem. Zobacz miejsce, które warto odwiedzić.

Play Video about Małopolski Festiwal Smaku w Gorlicach

Festiwal smaku w Gorlicch – piękna wizytówka Małopolski. Zobacz jak przebiegała tegoroczna edycja

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.