We Lwowie Sandecja testuje doświadczonego napastnika z Ukrainy

Sądeczanie przebywają obecnie na zgrupowaniu we Lwowie, gdzie przygotowują się do startu Nice 1 Ligi (ten zaplanowano już na 21 lipca – przyp. red.).

Renault2

Spadkowicz z Lotto Ekstraklasy szuka napastnika, który gwarantowałby przyzwoitą skuteczność na zapleczu elity. W Sandecji są dwaj nominalni atakujący: Maciej Korzym i Wiktor Nowak. Obydwaj w ub. sezonie nie zdobyli jednak nawet gola w najwyższej klasie rozgrywkowej i nie można być pewnym tego, że będą błyszczeli w pierwszej lidze. Do zespołu dołączył właśnie kandydat do gry w ataku „biało-czarnych”. Mowa o Maksymie Feszczuku, 32-letnim zawodniku, który występował ostatnio w rodzimym drugoligowcu – Arsenale Kijów. Wiosną w 9 meczach ligowych zdobył 2 bramki. Nieco wcześniej miał okazję przywdziewać barwy kazachskiego FK Taraz.

Czytaj również: Trener Sandecji: najważniejsze jest to, że zostaną...

Ukrainiec ma 183 cm wzrostu i na koncie 17 meczów w młodzieżowej reprezentacji swojego kraju, dla której zdobył łącznie 6 goli. Czy zostanie w Sandecji na dłużej przekonamy się niebawem. Sądeczanie na Ukrainie mają rozegrać cztery mecze kontrolne.

Spadkowicz z ekstraklasy trenuje na obiektach Ruchu Winniki. Kolejno zmierzy się z Weresem Równe (28 czerwca), Wołyniem Łuck (30 czerwca), Ruchem Winniki (1 lipca) oraz Ahrobiznesem Wołoczyska (5 lipca).

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. R. Szurek. Na zdjęciu Michał Szeliga

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.