Walczak Sandecji w nowym klubie! Zagra przeciwko sądeczanom

Nowym zawodnikiem pierwszoligowej Chojniczanki Chojnice został oficjalnie Wojciech Trochim. 29-letni pomocnik, jeden z wyróżniających się graczy Sandecji Nowy Sącz w rozgrywkach Lotto Ekstraklasy podpisał z chojniczanami dwuletnią umowę.

WSB2020

Jego kontrakt z sądeczanami wygasał wraz z końcem czerwca br. i został rozwiązany za porozumieniem stron. Zadecydowały kwestie finansowe. Poza tym klub z Chojnic, który w poprzednim sezonie Nice 1 Ligi zajął trzecie miejsce ustępując o raptem 2 punkty Zagłębiu Sosnowiec, które wywalczyło awans, w zbliżających się rozgrywkach ma ponownie włączyć się w walkę o czołowe lokaty. Chojniczanka w tym sezonie ligowym spotka się z Sandecją.

Czytaj również: Trener Sandecji: najważniejsze jest to, że zostaną...

Trochim przez ostatnie dwa i pół sezonu reprezentował klub z Nowego Sącza, z którym wywalczył historyczny awans do ekstraklasy. W 37 kolejkach elity zdobył 6 goli.

Czytaj również: We Lwowie Sandecja testuje doświadczonego napastnika z Ukrainy

Na Pomorzu były już gracz „biało-czarnych” spotka trenera Przemysława Cecherza, z którym pracował już w GKS-ie Tychy oraz Kolejarzu Stróże.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. MKS Chojniczanka.pl

PUMA

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.