Wbił się w balustradę mostu, wysiadł z samochodu i odszedł

Dzisiaj nad ranem około 3.30 na skrzyżowaniu ul. Lwowskiej z ul. Jana Matejki samochód osobowy uderzył w balustradę mostu im. Adama Michalewskiego. Przednie koła pojazdu znajdowały się w powietrzu. Na miejsce z pomocą pospieszył zastęp strażaków z JRG 1, sądecka Policja oraz zespół pogotowia ratunkowego. Kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia, ale wrócił po przyjeździe służb ratunkowych. 

 

 

- Z samochodu nastąpiły wycieki płynów eksploatacyjnych. Pojazd znajdował się poza jezdnią i nie utrudniał ruchu drogowego. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz wykonaniu sorpcji rozlanych płynów. Na miejsce przybył patrol Policji wraz z karetką pogotowia - relacjonują strażacy PSP.

Jak dodają, na miejscu zjawił się mężczyzna z widocznymi obrażeniami, któremu pomocy udzielili ratownicy medyczni. Miejsce wypadku zostało ogrodzone taśmą ostrzegawczą. Sądecka Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

 

Czytaj też:

Z ostatniej chwili! Kolejny pieszy potrącony na pasach

Fot. PSP Nowy Sącz,
Patrycja Czarnecka

FORD TRANS

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w Polityce prywatności oraz regulaminem, dostępnymi na stronie internetowej.