Michał Szczygieł idzie jak burza. Nagrał teledysk z włoską wokalistką

Pewnie zastanawialiście się, co słychać u 19-latka z Nowej Wsi, który zyskał popularność biorąc udział w ósmej edycji programu ,,The Voice of Poland”, gdzie doszedł do finału i zajął ostatecznie trzecie miejsce. Od tego momentu Michał Szczygieł idzie jak burza. W marcu pochwalił się światu debiutanckim teledyskiem do singla ,,Nic tu po mnie”, który obejrzało ponad 15 milionów osób, teraz w duecie z włoską wokalistką Chiarą Grispo nakręcił w Warszawie klip do nowej wersji jej piosenki Since You Left Me.

Utwór opowiada o historii młodej dziewczyny, która zakończyła relację i stwierdza, iż nie będzie uzależniać swojego szczęścia od bycia z kimś w związku. Na teledysku możemy zobaczyć m.in.: most Świętokrzyski, bulwary wiślane, czy tez centrum Warszawy.

Chiara Grispo od dziecka związana jest z muzyką. Już jako 11-latka wygrała konkurs i została twarzą Disney Chanel, jednak największą popularność zyskała w 2016 roku, kiedy to udzieliła głosu głównej bohaterce filmu anonimowanego Vaiana: Skarb oceanu”. Obecnie ma 21 lat i na swoim koncie kilkanaście kompozycji. Jedną z najpopularniejszych jej piosenek jest ,,Come on”. 

 

Typowany na zwycięzcę programu

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.